God of War – کارگردان بازی توئیت‌های جالبی را راجع به آن ارسال کرده است

5 شهریور 1395 - 18:10

یکی از مورد انتظارترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌ها در حال حاضر عنوان God of War، فصل بزرگ بعدی از سفر کریتوس است. این نسخه از بازی با داشتن قابلیت کنترل دوربین و تاکید بر نوع بسیار متفاوتی از کریتوس و توانایی‌های متفاوت او، وعده داده که جهش بزرگی نسبت به نسخه‌های قبلی سری باشد.

کوری بارلوگ، کارگردان این نسخه و God of War 2 که از نظر اکثر افراد جزء بهترین بازی در این سری بوده، طی صحبت‌های خود در صفحه توئیتر و پاسخ به سوالات طرفداران راجع به این عنوان صحبت کرد و جزئیات جدیدی را به اشتراک گذاشت. بارلوگ اشاره نمود که God of War تا هر اندازه که وی قادر به ساختنش باشد، یک بازی طولانی و پر از صحنه‌های اکشن خواهد بود و سکانس‌هایی را می‌توان دید که دشمنان زیادی در آن وجود دارند. بارلوگ همچنین افزود در این هفته تست عالی‌ای را با مبارزات بازی داشته است.

او همچنین گفت God of War مانند نسخه‌های قبلی این سری نیست و دارای مینی‌گیم نخواهد بود. علاوه بر این، وی ادامه داد که بازی را تا هر زبانی که در توانش باشد، ترجمه می‌کند.

نسخه جدید God of War در سال و روز نامشخصی به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در اولین نمایش گیم‌پلی این عنوان در E3 2016، رازها و نکات بسیار جالبی وجود داشت که تمام آن‌ها را می‌توانید در این مقاله مشاهده کنید.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید