بتای Battlefield 1 – زمان شروع برای اینسایدرها + تاریخ پایان احتمالی

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳

روز گذشته گزارش کردیم بتای Battlefield 1 که تنها چند روز تا آغاز آن باقی مانده، هنوز تاریخی برای پایان آن مشخص نیست و حتی معلوم نشده که اینسایدرها تا چه اندازه زودتر می‌توانند بتای بازی را تجربه کنند. با این حال، به‌نظر می‌رسد همه چیز تغییر کرده و دایس زمان شروع بتا برای اینسایدرها را اعلام کرده است. علاوه بر این، تاریخ پایانی احتمالی‌ای هم برای بتا در ساعات گذشته اعلام شد.

با توجه به مطلبی که EA Polska در سایت اروپای شرقی این ناشر ارسال کرده، بتای آزاد Battlefield 1 در ۸ سپتامبر (پنج‌شنبه ۱۸ شهریور) به پایان می‌رسد. بتاهای آزاد معمولا تمدید می‌شوند بنابراین احتمالا طرفداران Battlefield 1 می‌توانند یک روز یا حتی بیشتر هم به بازی کردن بپردازند. از آنجا که الکترونیک‌آرتز و دایس باید راجع به این موضوع یک چیز رسمی‌ای را اعلام کنند، ما آن را به عنوان شایعه در نظر می‌گیریم.

در حساب توئیتر Battlefield هم اعلام شد که اینسایدرها می‌توانند یک روز زودتر به تجربه بتا بپردازند که یعنی به جای ۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور)، در ۳۰ اوت (سه‌شنبه ۹ شهریور) می‌توانند بتا را دریافت کنند. یک مورد مهمی که باید افزوده شود، این است که باید حتما پیش از ۲۱ اوت (یک‌شنبه ۳۱ مرداد) برای ثبت نام اینسایدر و انتخاب پلتفرم مورد نظرتان اقدام کرده باشید. کد بتا برای تجربه زود هنگام در قالب ایمیل ارسال خواهد شد اما به‌نظر می‌رسد الکترونیک‌آرتز هنوز آن‌ها را ارسال نکرده است.

ما همچنین نمی‌دانیم که اجازه پیش‌دانلود هم داده می‌شود یا خیر؛ اخیرا گزارشی منتشر شد که ظاهرا حجم بتای بازی ۶٫۲ گیگابایت خواهد بود. مورد دیگری هم که باید بدانید، این است که بتای آزاد برای همه در دسترس قرار می‌گیرد و به کد نیاز نیست.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید