با گوش دادن به موسیقی زمینه عالی Battlefield 1 برای بتای آن آماده شوید

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۷

بتای Battlefield 1 در ۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور) آغاز می‌شود و اگر جزء اینسایدرهای Battlefield هستید هم زودتر می‌توانید به تجربه آن بپردازید. در حالی که باید چند روز دیگر صبور باشید، هم‌اکنون می‌توانید به موسیقی زمینه عالی Battlefield 1 گوش دهید.

به‌تازگی یک به‌روزرسان رابط کاربری جدید برای نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بازی Battlefield 4 منتشر شده و دارای یک صفحه است که موسیقی زمینه Battlefield 1 را پخش می‌کند. همان‌طور که می‌توانید در ویدیوی منتشر شده توسط یکی از یوتیوبرها به نام PoeticWhisper بشنوید، سبک موسیقی زمینه بازی به‌صورت ارکستر است.  اگر طرفدار سبک موسیقی الکترونیکی Battlefield 4 نبودید، نسخه جدید این سری می‌تواند موردی باشد که منتظرش هستید.

این اولین باری نیست که ما موسیقی زمینه Battlefield 1 را می‌شنویم و در گذشته هم کاربران موسیقی آلفای محدود آن را در شبکه‌های اجتماعی قرار دادند که می‌توانید آن را در این بخش دانلود کنید. در آن زمان نمی‌دانستیم که این‌ها شکل نهایی موسیقی‌های بازی بودند و هنوز هم مطلع نیستیم که این ویدیوی جدید شامل نسخه نهایی می‌شود یا خیر.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تمام علاقه‌مندان می‌توانند بتای Battlefield 1 را در ۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور) تجربه کنند. اگر پیش از پایان ۲۱ اوت (یک‌شنبه ۳۱ مرداد) برای اینسایدر شدن Battlefield ثبت نام کرده باشید، می‌توانید زودتر به تجربه آن بپردازید.

نقشه Sinai Desert در بتای Battlefield 1 قرار دارد که تا ۶۴ بازی‌باز را پشتیبانی می‌کند و دارای اسب‌سواری و قطار زرهی مرگ‌باری است. آب‌وهوای پویا هم در این نقشه نقش خواهد داشت. با مطالعه این مطلب می‌توانید متوجه شوید که آب‌وهوای پویا چگونه برروی گیم‌پلی تاثیر می‌گذارد.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید