گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی از شخصیت‌ها و لوکیشن‌های Gravity Rush 2 منتشر شدند + تصاویر جدید

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵

مدیر پروژه‌ی پلی‌استیشن آمریکا، نیک آکوردینو، جزئیات بیشتری از عنوان اکشن و ماجراجویی Gravity Rush 2 به‌اشتراک گذاشته که می‌توانید در ادامه مطالعه‌ی‌شان کنید.

Gravity Rush 2 از آن‌جایی شروع می‌شود که شخصیت‌های اصلی بازی، کت و سید، خود را در جایی پیدا می‌کنند که خبری از جاذبه‌ی زمین نیست و از شهر راحت و زیبای‌شان که هکسویل (Hekseville) نام دارد، دور شده‌اند و حال پا به شهری با نام بانگا (Banga) گذاشته‌اند. این جابجایی، کت و سید را مجبور می‌کند که قوی باشند و به کسی مانند گربه‌ی کت با نام Dusty برای مجهزکردن‌شان وابسته نشوند و خودشان امنیت‌شان را در بانگا حفظ کنند.

علاوه‌بر این‌ها، جزئیات جدیدی از شخصیت‌هایی مانند لیزا که رهبر بانگاست، به‌اشتراک گذاشته شده‌اند. از قرار معلوم، مردم شهر از او می‌ترسند و به وی احترام می‌گذارند، اما لیزا هم آن‌ها را همیشه امن نگاه می‌دارد و امنیت برایش در اولویت قرار دارد. همچنین برخی افراد دیگر شهر عبارتند از:

وگو (Vogo) – یک تاجر که Sun Shipping برروی دستانش می‌چرخد و مسئول آن است. با این حال، او شاید درحال انجام کسب و کار غیرقانونی و مبادلات تجهیزات نظامی باشد.

 سسی (Cecei) – سسی دختری ساکت است که لیزا آن را به فرزندی پذیرفته است. وقتی که وی از خانه‌اش فرار می‌کند، کت باید او را پیدا کند.

فای (Fi) – وی محافظ شخصی وگو است و استعداد و توانایی خاصی در هنرهای رزمی دارد.

میسای (Misai) – میسای بهترین معدن‌چی بانگاست و درمورد کت قضاوت می‌کند و نظر خوبی نسبت به آن ندارد.

کل بخش کمپین Gravity Rush 2، شامل ۵۰ ماموریت می‌شود که شما را در جهانی باز برای گشت و گذار و اکتشاف هم قرار خواهد داد. انجام ماموریت‌های جانبی، صحنه‌های اضافی داستان بازی را به‌همراه دارد تا هرچه بیشتر از شخصیت‌های بازی آشنایی یابید.

در آخر، آکوردینو جزئیات بیشتری از لوکیشن The Rift Plane به‌اشتراک گذاشت و دریافتیم که در آن، کت باید به جمع‌کردن Giant Stone Tablets بپردازد تا با سرنخ‌ها، را ه خود را پیدا کند و به مسیر درست برسد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید