گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: تریلر جدید Mafia 3 به معرفی پرورش‌دهندگان لینکل کلی می‌پردازد

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۲

زمان زیادی به ۷ اُکتبر (۱۶ مهر) برای عرضه‌ی Mafia 3 نمانده و طرفداران این سری مشتاقانه انتظار می‌کشند و توکی گیمز هم با انتشار تریلرهای مختلف از شخصیت‌های بازی، به هرچه خوشحال‌ترشدن طرفداران کمک می‌کند و همچنین می‌توانیم اطلاعات بیشتری از این عنوان جذاب بدست آوریم. در ادامه همراه گیمفا باشید تا تریلر معرفی پرورش‌دهندگان لینکلن کلی را مشاهده کنید.

در این تریلر جدید Mafia 3، به دو تن از پرورش‌دهندگان لینکلن کلی که شخصیت اصلی بازی است، پرداخته شده و شاهد آن‌ها در تریلرهای قبلی نظیر One Way Road هم بوده‌ایم.

جیمز بالارد، الگوی معنوی لینکلن کلی است و وی آن را قبول دارد. جان داناوان، با سی‌آی‌ای سر و کار دارد و فردی قابل اعتماد برای کلی است، درحالی که در ویتنام خدمت می‌کرد. جیمز و جان، هردو به لینکلن کلی برای انتقام از مافیای ایتالیایی و نابودی‌اش کمک می‌کنند. در نهایت فقط یک مسیر سرنوشت و آینده‌ی لیکلن را تعیین می‌کند. کدام مسیر خواهد بود؟

ظاهرا بسیار آسان است تا متوجه شویم که کدام یک از این دو شخصیت لینکلن کلی را به راه بد یا خوب سوق می‌دهند، اما با این حال باید تا تجربه‌ی خود بازی صبر کنیم و اطمینان حاصل فرماییم. اکنون می‌توانید تریلر جدید Mafia 3 را مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید