گیفت کارت
گیفت کارت

مراحل ساخت بازی Halo Online متوقف شده است

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰

بازی Halo Online در سال ۲۰۱۵ بصورت یک عنوان چند نفره انحصاری برای رایانه‌های شخصی معرفی شد اما این بازی تنها مختص روسیه بوده است. پس از گذشت دوره زمانی ساخت و تجربه تست دسترسی زود هنگام و مشکلاتی که در مراحل ساخت از پیش رو برداشته شد، سازنده این بازی اعلام کرد که این پروژه متوقف شده است.

طبق توضیحی که برروی سایت اجتماعی روسی VKontakte توسط یکی از اعضای تیم سازنده بازی داده شده است، مراحل ساخت این بازی متوقف شده است. این فرد که با یوزر Fogeyma فعالیت می‌کند از وقایع بوجود آمده ابراز تاسف و ناامیدی کرد و آن را یک شکست مربوط به مدیریت عنوان کرد.

او در توضیحات خود اعلام کرد:

ما باید اعلام کنیم توقفی که در مراحل ساخت این بازی بوجود آمده امکان دارد موقتی باشد و بزودی به کار خود برروی این بازی ادامه خواهیم داد. همچون شما ما هم اخبار را در مورد این بازی پیگیری خواهیم کرد و امیدواریم شاهد یک خبر خوب باشیم. اما در شش ماه گذشته همکاران ما در شرکت مایکروسافت هیچگونه تصمیمی در مورد آینده این پروژه نگرفته‌اند. اکنون تنها یک چیز را می‌دانیم، وضعیت فعلی این بازی منجر به انتشار آن نخواهد شد.

طبق توضیحات Fogeyma صفحه اجتماعی این بازی بسته خواهد شد.

نسخه بتای بازی Halo Online برای مدتی در دسترس قرار گرفت اما سازنده آن تصمیم به خاموشی سرورهای آن در ماه دسامبر سال گذشته گرفت تا برروی مشکلات بازی متمرکز شوند. تا به امروز سازنده بازی صحبت زیادی در مورد این بازی نکرده است و وضعیت مراحل ساخت آن را بروز رسانی نکرده است.
خبر مطرح شده مبنی بر پایان کار بازی Halo Online نخواهد بود. برخی از بازیکنان این بازی با ارائه یک ماد قابلیت اجرای آن در آمریکا را داشته‌اند، این ماد El Dewrito نامیده می‌شود اما ضمانت اجرایی توسط مایکروسافت دریافت نکرده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید