عرضه بازی Verdun برای کنسول ایکس‌باکس وان به تاخیر خورد

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹

بازی Battlefield 1 تنها بازی نیست که با محوریت جنگ جهانی اول به بازار عرضه خواهد شد. Verdun نام بازی است که توسط دو شرکت ام‌تو‌اچ و بلکمیل گیمز ساخته شده است و پس از انتشار موفق آن برروی رایانه‌های شخصی، اکنون در دست آماده سازی برای عرضه برروی کنسول‌های نسل هشتمی قرار دارد اما بنظر می‌رسد که بازیکنان ایکس‌باکس وان باید مدت بیشتری را برای اجرای آن منتظر بمانند.

طبق اعلام سازنده بازی، نسخه مربوط به ایکس‌باکس وان آن با تاخیر همراه خواهد بود این در حالی است که نسخه مربوط به پلی‌استیشن ۴ در زمان مقرر یعنی در تاریخ ۳۰ اوت (۹ شهریور ماه) عرضه خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده است که:

با آنکه علاقه بسیاری به عرضه بازی Verdun برروی هر دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بصورت همزمان داریم، مجبوریم به اطلاع شما برسانیم که عرضه نسخه مربوط به کنسول ایکس‌باکس وان با تاخیر همراه خواهد بود. ما امیدواریم که بزودی بتوانیم این بازی را برروی این کنسول بزرگ عرضه کنیم اما در زمان مقرر قادر به ارائه این نسخه نخواهیم بود و به زمان بیشتری نیاز داریم.

علت این تاخیر اعلام نشده است اما استودیوی سازنده اعلام نمود که تصمیم گرفته شده تصمیم سختی بوده است چراکه تاریخ عرضه مشخص شده برای آنها تاریخ مهم و جدی بوده است.
هیچگونه تاریخ عرضه جدیدی برای نسخه گفته شده اعلام نشده است. کار ساخت نسخه مربوط به کنسول‌ها بر عهده ابسترکشن گیمز می‌باشد، استودیویی که پیش از این برروی بازی‌های A Boy and His Blob ،Hotline Miami 2 و Don’t Starve کار کرده بود.
بازی Verdun از زمان عرضه برروی استیم بازخوردهای بسیار مثبتی را دریافت کرده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید