تماشا کنید: جعبه‌گشایی پلی‌استیشن ۴ اسلیم و اولین نگاه به طراحی جدید کنترلر + زیرنویس اختصاصی

۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۵

شرکت سونی هنوز رسما اقدام به معرفی مدل اسلیم کنسول پلی‌استیشن ۴ خود نکرده است اما به توجه ویدئو اخیری که یوروگیمر منتشر کرده، ظاهرا این دستگاه واقعا وجود دارد و حتی بعضی‌ها مشغول استفاده از آن هستند. با ما در ادامه مطلب برای تماشای اولین ویدئو جعبه گشایی تهیه شده از این کنسول همراه باشید.

جعبه پلی‌استیشن ۴ اسلیم طراحی زیبایی دارد و در آن ما شاهد تصویری از کنسول به همراه نسخه جدید کنترلر دوال‌شاک ۴، با پس زمینه‌ای سفید رنگ هستیم. محتویات موجود در آن عبارتند از: کنسول، یک میکروفون/خروجی گوشی سیمی، کابل برق، کابل HDMI و یک کابل میکرو UBS برای شارژ کردن و همگام‌سازی کنترلر با کنسول.

نمای جلو جعبه

با توجه به تصویری که در پشت جعبه درج شده، کاملا واضح است که این دستگاه درست مانند پلی‌استیشن ۴ معمولی، از هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر پشتیبانی می‌کند اما شما همچنان به یک پلی‌استیشن کمرا و متصل کردن آن به درگاه AUX نیاز دارید.

نمای پشت جعبه

کنترل دوال‌شاک ۴ موجود در پلی‌استیشن ۴ اسلیم، در نگاه اول شباهت‌های زیادی به دوال‌شاک ۴ معمولی دارد اما دقیقا یکی نیستند. اولین تفاوت آنها در نوار نوری می‌باشد که بخشی از آن را می‌توانید در پد لمسی، بر خلاف گذشته مشاهده کنید که این مورد باعث می‌شود راحت‌تر رنگ آن را ببینید به جای اینکه هر دفعه کنترل را در دست بچرخانید. دکمه‌های کنترلر هم مانند دی پد (D-Pad) همراه با زمینه آنها تغییراتی کرده و به جای اینکه کاملا مشکی باشند، به مانند رنگ بندی کلاسیک‌ پلی‌استیشن‌های قدیمی خاکستری هستند. رنگ زمینه دکمه‌ها هم مات است تا با بقیه قسمت‌های کنترلر همخوانی داشته باشد.

دوال‌شاک ۴ جدید

کنسول پلی‌استیشن ۴ زمانی که روشن می‌شد، یک نوار آبی رنگ نیز در بدنه به چشم می‌خورد که روشن بودن دستگاه را نشان می‌داد. حال این نوار حذف شده و تبدیل به یک چراغ نمایشگر بسیار کوچک در کنار دکمه پاور شده است.

چراغ نمایشگر کوچک جایگزین نوار آبی رنگ شده است

ویدئو زیر را تماشا کنید تا بیشتر با ظاهر پلی‌استیشن ۴ اسلیم، پورت‌ها و محتویات جعبه آن آشنا شوید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دانلود زیر نویس

1
1

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید