گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: زمان عرضه چهارمین محتوای دانلودی Black Ops 3 مشخص شد

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱

بازی Call of Duty: Black Ops 3 تاکنون محتویات دانلودی مختلفی را دریافت کرده است و چهارمین آنها که آخرین محتوا هم قلمداد می‌شود، سرانجام دارای یک تاریخ عرضه است و در ادامه مطلب می‌توانید علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آن، تریلر جدید را هم تماشا کنید.

این محتوای دانلودی Salvation نام دارد که درست همانند دیگر محتویات عرضه شده تاکنون، دارای چندنقشه مختلف به همراه قسمتی جدید از بخش زامبی است. تری‌آرک به عنوان سازنده بازی، نام قسمت آخر حالت زامبی را Revelations گذاشته است و توضیحات زیر را در رابطه با داستان آن ارائه کرده:

در Revelations ما بعد از سفر حماسی شخصیت‌های داستان Origins در زمان و فضا، با آنها دوباره ملاقات خواهیم کرد. در این قسمت آخر بالاخره Richtofen ،Dempsey ،Takeo و Nikolai با شخصیت مرموز Doctor Monty در مکان The House رودر رو خواهند شد. آنها که با یک شیطان باستانی روبرو شده‌اند، قهرمانانمان باید یک بار دیگر بر علیه دسته‌های زامبی‌ها مبارزه کرده تا روح انسان‌های فانی را نجات دهند.

علاوه بر قسمت جدید زامبی، چهار نقشه به نام‌های Citadel ،Micro ،Outlaw و Rupture نیز اضافه می‌شوند که تصاویر آنها را در زیر مشاهده می‌کنید:

محتوای دانلودی Salvation در ۶ سپتامبر (مصادف با ۱۶ شهریور) برای پلی‌استیشن عرضه می‌شود. دارندگان نسخه‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌ شخصی Call of Duty: Black Ops 3 باید تا ماه اکتبر برای تجربه آن صبر کنند.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید