تاخیر در انتشار بسته دانلودی جدید بازی The Division

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴

شرکت یوبی سافت اعلام کرد که زمان انتشار دومین بسته گسترش دهنده بازی The Division با تاخیر همراه خواهد بود.

دومین بسته گسترش دهنده این بازی Survival نام دارد و طبق اعلام یوبی سافت زمان انتشار آن به اواخر سال جاری میلادی موکول شده است، این در حالی است که سومین بسته گسترش دهنده این بازی که Last Stand نامیده می‌شود طبق برنامه ریزی در اوایل سال ۲۰۱۷ انتشار خواهد یافت.

یوبی سافت اعلام کرد:

این برنامه جدید تنها ما را قادر به قوی تر کردن تجربه‌ای خوب از هسته اصلی بازی پیش از ارائه محتویات اضافه نخواهد کرد. بلکه به ما زمان بیشتری خواهد داد تا بتوانیم برروی ادامه بهبود محتویات کار کنیم تا بتوانیم کیفیت بروز رسانی‌های آینده بازی را تضمین کنیم.

اولین بسته گسترش دهنده این بازی Underground نام داشت و در ماه جولای در دسترس کاربران قرار گرفت. این بسته ابتدا برای ایکس‌باکس وان منتشر یافته بود و علت آن قرارداد انحصاری بود که میان شرکت‌های یوبی سافت و مایکروسافت عقد شده بود. بسته Survival قرار بود که در این تابستان و سومین بسته با نام Last Stand قرار بود که در این زمستان انتشار یابند.

بدلیل وجود مشکلات و بازخوردهای طرفداران، شرکت یوبی سافت تصمیم گرفت که اولویت کار خود را برروی بهبود گیم پلی بازی متمرکز کند و انتشار محتویات اضافه را در اولویت بعدی قرار دهد. یوبی سافت در حال حاضر برروی بروز رسان جدید ۱٫۴ این بازی کار می‌کند، بروز رسانی که قرار بود به همراه دومین بسته گسترش دهنده انتشار یابد اما طبق اطلاع یوبی سافت، اکنون این بروز رسان بصورت مستقل و در ماه اکتبر در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. این بروز رسان بسیاری از مشکلات بازی را برطرف نموده و موجب بهبود آن خواهد شد. لیست زیر مربوط به این بروز رسان است که توسط یوبی سافت انتشار یافته است:

  • برطرف نمودن بسیاری از باگ‌ها و مشکلات
  • ساخت loot drops با وابستگی بیشتر به بازیکن
  • سختی دشمنان و زمانبندی مرگ
  • ایجاد ثبات در تجهیزات و سلاح‌ها
  • تجربه بازی تک نفره
  • ثبات در Dark Zone و PvP
  • افزایش کیفیت براساس نظر طرفداران (مانند اینکه پوسته سلاح‌ها دیگر فضای فهرست موجودی را اشغال نمی‌کند.)

طبق گفته یوبی سافت بروز رسان ۱٫۴ بسیاری از مشکلات بازی را برطرف خواهد نمود. اما این سازنده اعلام کرد که برطرف سازی کامل مشکلات بازی نیاز به تلاش بسیاری دارد که با بروز رسان ۱٫۴ شروع شده و در آینده با بروز رسان‌های دیگری ادامه خواهد یافت.

جزئیات بیشتری که توسط بروز رسان ۱٫۴ ایجاد خواهد شد در یک لیو استریم که طبق برنامه ریزی در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۳ شهریور ماه) برگزار خواهد شد، اعلام می‌شود.

یوبی سافت در پایان اعلام کرد:

از این فرصت برای تشکر از شما استفاده می‌کنیم که تنها دلیل پرشور ماندن این بازی شما هستید. اشتیاق ما موجب اتحاد ما خواهد شد و به ما اجازه می‌دهد که بازی بهتری را در کنار هم بسازیم. ما همچنان تلاش خواهیم کرد که بهترین تجربه ممکن را خلق کنیم و بطور مستمر بدنبال شنیدن بازخوردهای شما که موجب تغییرات آینده بازی The Division خواهد شد، خواهیم بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید