طرفداران رایانه‌های شخصی بازی Mortal Kombat 10 بزودی به آرزوی خود دست خواهند یافت

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸

پس از ناامیدی که در طرفداران مربوط به نسخه رایانه‌های شخصی بازی Mortal Kombat 10 بدلیل اعلام این موضوع که بسته دانلودی جدید این بازی یا حتی نسخه کامل آن یعنی Mortal Kombat XL برای پلتفرم آنها انتشار نخواهد یافت، اکنون براساس منبعی موثق بنظر می‌رسد که شرایط در حال تغییر می‌باشد.

شرکت ندررلم در اوایل سال جاری اعلام کرده بود که جدیدترین بسته دانلودی بازی Mortal Kombat 10 یا حتی نسخه کامل آن برای رایانه‌های شخصی عرضه نخواهد شد.
خالق این سری بازی یعنی آقای اد بون اخیراً پیامی را توییت کرده است که در آن اشاره ظریفی به چشم می‌خورد، او این عبارت را در توییتر خود ارسال کرده است:

Maybe we should Karry eXtra Long People who Care?

و در کنار آن نیز تصویر زیر که تصویر یک برد است را منتشر کرده است:

اگر حروف بزرگی که در جمله اد بون به کار رفته است را در کنار یکدیگر قرار دهیم به عبارت MKXL PC می‌رسیم. لازم به توضیح است که انتشار اینگونه جملات از روش‌های آقای بون پیش از اعلام موضوعی است.

همزمان در SteamDB شاهد قرار گیری چیزی تحت نام MKXL Enhanced Online Beta بوده‌ایم.

همچنین آقای اد بون در توییتر خود در ماه جولای نظرسنجی را قرار داده بود و در آن از طرفداران پرسیده شده بود که دوست دارند چه خبری را در مورد Mortal Kombat بشنوند؟ که یکی از گزینه‌های آن مربوط به رایانه‌های شخصی بازی XL با پشتیبانی از GGPO بوده است. گزینه گفته شده با ۴۸ درصد از میان ۱۰۰۰۰ رای داده شده به عنوان خبر مورد علاقه طرفداران این بازی برگزیده شده و در آن زمان بون اعلام کرد که:

ظاهراً افراد بسیاری بدنبال نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی MKXL هستند.

و جالب است که بدانیم او پس از انتشار جمله‌ای که در ابتدا گفته شد، تصویر این نظرسنجی را در توییتر خود ارسال کرد و در مورد آن نوشت:

شماره ۱ بررسی شد، دیگر چه می‌خواهید؟

لازم است توضیح دهیم که بازی Mortal Kombat 10 در ماه آوریل سال ۲۰۱۵ برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. اولین بسته دانلودی آن Kombat Pack 1 نام داشت که برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه شد اما دومین بسته برای این پلتفرم عرضه نشد و همچنین اعلام شد که نسخه کامل بازی (Mortal Kombat XL که شامل کلیه بسته‌های دانلودی نیز می‌باشد.) نیز برای این پلتفرم عرضه نمی‌شود.

جدیدترین توییت آقای بون شامل تصویر زیر بوده و در توضیحات آن نوشته شده است که:

بتای رایانه‌های شخصی بازی Mortal Combat XL را هم اکنون به رایگان دریافت کنید و به ما کمک کنید تا آن را به بهترین شکل ممکن درست کنیم.

بون هنوز بطور رسمی نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی این بازی را معرفی نکرده است و باید منتظر بود و ببینیم که چه اتفاقی روی خواهد داد!

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید