بازی جدیدی به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه شد

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۷

لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت همچنان در حال توسعه بوده و این بار نوبت به بازی Joust رسیده است.

لری هرب (معروف به مِیجر نلسون) اعلام کرد که بازی Joust به برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت اضافه شده است. این بازی در سال ۱۹۸۲ برای اولین بار عرضه شد و اکنون نسخه مربوط به کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ آن قابل اجرا برروی کنسول ایکس‌باکس وان خواهد بود.

اگر هم اکنون بازی Joust را برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ دارا می‌باشید، این بازی بصورت خودکار به لیست بازی‌های ایکس‌باکس وان شما اضافه خواهد شد، در غیر اینصورت برای دریافت آن می‌بایست ۵ دلار پرداخت کنید. حجم این بازی براساس صفحه آن ۱۸٫۲ مگابایت می‌باشد.

برای کسانیکه با بازی Joust آشنایی ندارند باید گفت که این بازی یک بازی arcade کلاسیک است که در آن به عنوان یک شوالیه نیزه به دست بازی کرده و کنترل یک شتر مرغ که قابلیت پرواز را دارا می‌باشد در اختیار خواهید داشت. در این بازی شما باید با دشمنانی مبارزه کنید که آنها نیز کنترل پرندگانی را در دست داشته و با افزایش سختی بازی با موج عظیم تری به شما حمله می‌کنند. این بازی قابلیت پشتیبانی از دو بازیکن را هم بصورت آنلاین و هم بصورت محلی دارا می‌باشد.
بازی Joust دومین بازی است که در این هفته به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل اضافه شده است. پیش از این بازی شاهد ارائه بازی Call of Duty 2 بودیم که طبق بررسی تحلیلگران با افزایش کیفیت چشمگیری نسبت به نسخه ایکس‌باکس ۳۶۰ روبرو بوده است.
برای کسانیکه با برنامه پشتیبانی از نسل قبل آشنایی ندارند باید گفت که این برنامه به بازیکنان ایکس‌باکس وان اجازه خواهد داد تا به اجرای بازی‌های کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بپردازند و طبق اعلام مایکروسافت تاکنون کاربران اقدام به سپری کردن ۱۴۵ میلیون ساعت در بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ برروی کنسول ایکس‌باکس وان کرده‌اند. در حال حاضر لیست بازی‌های این قابلیت به بیش از ۲۳۰ بازی رسیده است و بازی‌های بیشتری نیز در راه می‌باشند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید