گیفت کارت
گیفت کارت

Song of The Deep بیش از ۱۲۰٫۰۰۰ نسخه فروش داشته است

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۷

طی کنفرانس مالی گیم‌اسپات برای نتایج سه‌ماه‌ی دوم سال مالی ۲۰۱۶، این خرده‌فروشی از عملکرد و میزان فروش عنوان نسبتا موفق اینسومنیاک گیمز یعنی Song of the Deep خبر داده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

طبق گفته‌های گیم‌اسپات که ناشر Song of the Deep محسوب می‌شود، این بازی موفقیت خوبی بدست آورده که آن‌ها انتظارش را نداشته‌اند و بالاتر از آن عمل کرده و در شش هفته‌ی اول انتشارش به‌خوبی خودنمایی کرده است. درکل، این بازی بیش از ۱۲۰٫۰۰۰ نسخه فروش داشته که ۲۰ درصد آن را نسخه‌های دیجیتالی تشکیل می‌دهند.

علاوه‌بر این‌ها، گیم‌استاپ اشاره داشته که تفاوت هزینه‌ای که برای این بازی کرده‌اند با میزان درآمد کسب‌شده‌ی‌شان، ۶۳ درصد است. این خرده‌فروشی همچنین گفته که گیم‌تراست دارای لاین‌آپی قوی از بازی‌های درحال ساخت است و با رِدی‌ات‌داون، فروزن‌بایت و تکوئیلا ورکز  همکاری می‌کند و به‌ همین زودی‌ها قرار است تا سازندگان و همکاران جدیدی اعلام شوند.

Song of the Deep در ۱۲ ژوئیه (۲۲ تیر) برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و هم‌اکنون برای دارندگان این پلتفرم‌ها دردسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید