تصاویر و اطلاعات جدیدی از World of Final Fantasy منتشر شدند

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۶

به‌تازگی در مجله‌ی هفتگی فامیتسو شاهد تصاویر جدیدی از World of Final Fantasy بوده‌ایم و همچنین اسکوئر اینکس تصاویر و اطلاعات جدید دیگری منتشر کرده که می‌توانید در ادامه نظاره‌گرشان باشید.

در تصاویر زیر، شاهد ترا، بارتز، گلیگمش، بوکو و رفیا هستیم که در نسخه‌های ۳، ۵ و ۶ عنوان زیبای Final Fantasy حضور داشته‌اند. همچنین در بین این تصاویر می‌توان هیولاهایی مانند التروس، مایندفلِیر و بیسمارک را مشاهده کرد و چیزهای دیگری هم به چشم می‌خورند. علاوه‌بر این، اطلاعاتی برای مرور بیشتر بازی منتشر شده که به شرح زیرند:

تصاویر جدید، ریِن و لَن را به‌تصویر می‌کشند که با ملکه کوئاچو ملاقات داشته‌اند، کسی که در معبد عجیب سانکن سکونت دارد و التروس که شبیه به اختاپوس بوده، برای اولین بار در Final Fantasy 6 حضور یافته است. Mirageهای جدید مانند کوئاچو، شارکوال، مگا شارکوال، مایندفلیر و کراکن، در این محیط‌های جدید و خیره‌کننده گشت می‌زنند. شخصیت‌های کلاسیک – مانند بوکو، ترا، بارتز و گلیگمش – با طراحی چیبی‌مانند بازگشته‌اند. The Mega Mirage Bahamut همچنین می‌تواند از قدرت Megaflare خود برای نابودکردن همه چیز در محدوده‌اش استفاده کند، درحالی که بیسمارک به‌عنوان شیطان درخشان شناخته می‌شود و در دریاهای عمیق کمین کرده است.

اکنون می‌توانید تصاویر جدید World of Final Fantasy را مشاهده کنید.

            Gilgamesh001 Mindflayer001 Quacho001 QuachoQueen001 Sharqual001 Tera-and_Legends Terra TheSunkenTemple01 TheSunkenTemple02 TheSunkenTemple03 Ultros001 Windway1 WorldOfFinalFantasy-1 WorldOfFinalFantasy-2 WorldOfFinalFantasy-3 WorldOfFinalFantasy-4 WorldOfFinalFantasy-5 WorldOfFinalFantasy-6 Bahamut1 WorldOfFinalFantasy-7 WorldOfFinalFantasy-8 WorldOfFinalFantasy-9 WorldOfFinalFantasy-10 WorldOfFinalFantasy-11 WorldOfFinalFantasy-12 WorldOfFinalFantasy-13 WorldOfFinalFantasy-14 WorldOfFinalFantasy-15 WorldOfFinalFantasy-16 WorldOfFinalFantasy-17 WorldOfFinalFantasy-18 WorldOfFinalFantasy-19 WorldOfFinalFantasy-20 WorldOfFinalFantasy-21 WorldOfFinalFantasy-22 WorldOfFinalFantasy-23 WorldOfFinalFantasy-24 WorldOfFinalFantasy-25 WorldOfFinalFantasy-26 WorldOfFinalFantasy-27 WorldOfFinalFantasy-28 WorldOfFinalFantasy-29 WorldOfFinalFantasy-30 WorldOfFinalFantasy-31 WorldOfFinalFantasy-32 WorldOfFinalFantasy-33 WorldOfFinalFantasy-34 WorldOfFinalFantasy-35 WorldOfFinalFantasy-36 Bartz_and_Gilgamesh WorldOfFinalFantasy-37 WorldOfFinalFantasy-38 WorldOfFinalFantasy-39 WorldOfFinalFantasy-40 WorldOfFinalFantasy-41

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • HannaH گفت:

    خیلى بازى بامزه ایه. تو چند شماره لوب به این فرم طراحى کارکتر عادت داشتیم ولى از اون زمان خیلى گذشته و سالهاست بازى از شخصیت هاى معمول فعلى استفاده مى کنه. خیلى دوست دارم این بازى زودتر بیاد.

    0
    0