شخصیت‌های Nuka-World بازی Fallout 4 به بازی Fallout Shelter راه خواهند یافت

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۳

بروز رسان جدید بازی Fallout Shelter امروز منتشر شد و مراحل جدید و یک ملاقات ویژه را با شخصیت‌های Bottle و Cappy از Nuka-World بازی Fallout 4 را محیا خواهد کرد.

پیش از هر چیز باید گفت که این بروز رسان شامل اضافه شدن مراحل بسیاری به این بازی می‌شود که در آن Overseer ساکنین خود را به سرزمین‌های بی حاصلی ارسال می‌کند تا به اکتشافات و گشت و گذار اقدام کنند. همچنین این بروز رسان که بروز رسان ۱٫۷ بوده است گونه‌ای از مراحل جدید را به بازی اضافه کرده است که بصورت هفته‌ای بوده و در هر جمعه شروع خواهد شد.

همچنین این بروز رسان این امکان را می‌دهد تا در صورت نیاز با پرداخت پول از یک مرحله صرفنظر کنید.

در مورد تقابل این بازی با Nuka-World بازی Fallout 4، شرکت بتسدا اعلام نمود:

به مناسبت جشن عرضه Nuka-World برروی بازی Fallout 4، کلیه بازیکنان Fallout Shelter اولین مرحله ویژه خود را دریافت می‌کنند که یک تم مربوط به Nuka-World می‌باشد که در صورت تکمیل با شخصیت‌های Bottle و Cappy روبرو خواهند شد.

بعلاوه بروز رسان ۱٫۷ بازی Fallout Shelter یک دست از آبجکت‌های جدید برای گیم پلی vault  اضافه خواهد کرد که به بازیکنان راه‌های جدیدی را برای کسب منابع نشان خواهند داد.
بازی Fallout Shelter اولین بازی مربوط به تلفن‌های همراه شرکت بتسدا می‌باشد. این بازی هم اکنون قابلیت دریافت به رایگان را دارد و از microtransactionها پشتیبانی می‌کند. سیستم عامل‌هایی که از این بازی پشتیبانی می‌کنند شامل iOS، اندروید و رایانه‌های شخصی می‌باشند.
شرکت بتسدا قصد ساخت بازی‌های تلفن‌های همراه بیشتری را دارد که هنوز هیچ یک از آنها معرفی نشده‌اند.
بسته گسترش دهنده Nuka-World بازی Fallout 4 آخرین بسته گسترش دهنده این بازی بوده و در تاریخ ۳۰ اوت (۹ شهریور ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید