پس از فروش بهتر ایکس‌باکس وان نسبت به پلی‌استیشن ۴ در جولای، مدیر بازاریابی مایکروسافت به ماه اوت خوش‌بین است

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۷

ایکس‌باکس وان در ماه جولای ۲۰۱۶ توانست رقیب خود یعنی پلی‌استیشن ۴ را از نظر فروش در ایالات متحده شکست دهد که به خط برنده ماهانه طولانی سونی پایان داد. حال، آرون گرینبرگ به عنوان مدیر بازاریابی مایکروسافت می‌گوید راجع به میزان فروش ایکس‌باکس وان در ماه اوت خوش‌بین است چراکه ایکس‌باکس اِس پیش از انتظارات شروع به قدم برداشتن کرده است.

آرون گرینبرگ در مصاحبه خود با سایت Windows Central چنین گفت:

ما انگیزه‌های زیادی را با E3 به‌دست آوردیم. نمایش بزرگی برای ما بود. ما موارد زیادی را اعلام کردیم، دو کنسول معرفی شد، لیست بزرگی از بازی‌ها را به نمایش گذاشتیم و نوآوری‌های زیادی را از Xbox Live نشان دادیم. دیدن آمار ماه جولای به عنوان نتیجه این کارها بسیار خوب است.

او ادامه داد:

ما واکنش‌‌های واقعا خوبی را خارج از آنجا مشاهده کردیم. در ماه اوت هم من فکر می‌کنم کنسول‌های زیادی را به فروش برسانیم.

از گرینبرگ سوال شد که آیا او فکر می‌کند مایکروسافت می‌تواند در ماه اوت با فروش بهتر نسبت به پلی‌استیشن ۴ “پیروز” شود یا خیر. وی به‌طور مستقیم به این سوال جواب نداد و بجای آن گفت مایکروسافت به صحبت در مورد کسب و کار خود به‌طور مستقل علاقه‌مند است:

ما به نوعی فقط برروی این تمرکز داریم که چه کاری داریم انجام می‌دهیم و چگونه آن را عملی می‌کنیم. ما واقعا از چگونگی عملکرد ایکس‌باکس اِس خوشحال شدیم و بیش از انتظارات ما بود. ما سعی داریم هر چقدر از این باندل‌های جدید را تا هر اندازه سریع‌تر که امکان دارد به بازار بیاوریم. خواهیم دید که چگونه برای ما عمل می‌کند.

ایکس‌باکس اِس در شروع ماه اوت منتشر شد. در حالی که باندل‌های بیشتری در این هفته به فروش رفتند که شامل این کنسول به‌همراه Madden NFL 17 می‌شود. همچنین تخفیفات خوبی برای باندل‌های ایکس‌باکس اِس در نظر گرفته شده که حتی می‌توانند کمک کنند فروش این کنسول بهبود بیشتری یابد.

گرینبرگ راجع به مدل ۲ ترابایتی ایکس‌باکس اِس که در حال حاضر موجودی آن به پایان رسیده هم گفت باور دارد این موضوع شاید نشان‌دهنده محبوبیت تمامی دستگاه‌های ایکس‌باکس اِس باشد. وی همچنین گفت:

باور کنید یا نه، بیشتر مشتری‌ها قصد خرید مدل ۲ ترابایتی را ندارند اما این را هم می‌دانیم بیشتر طرفداران اصلی ما، چنین مدلی را می‌خواهند.

با اینکه ایکس‌باکس وان فروش بیشتری نسبت به پلی‌استیشن ۴ در ماه جولای داشت، کنسول ۳DS هردوی آن‌ها را شکست داد. انتظار می‌رود آمار ماه اوت را گروه NPD در شروع ماه سپتامبر منتشر کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید