آرون گرینبرگ: فروش بازی Quantum Break خیلی خوب و فراتر از حد انتظار مایکروسافت بوده است

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵

طبق گفته آرون گرینبرگ فروش بازی Quantum Break ساخته شده توسط سازنده بازی Alan Wake یعنی شرکت رمدی، بسیار خوب بوده است.

فروش بازی Quantum Break برروی رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان فراتر از حد انتظار شرکت مایکروسافت بوده است. این گفته آرون گرینبرگ به عنوان رئیس بازاریابی ایکس‌باکس در مصاحبه جدید خود بوده است. او گفت:

بازی Quantum Break فروش خیلی خوبی داشته است، فروشی فراتر از حد انتظار ما

او پیرامون برنامه خود در رابطه با ادامه این بازی گفت:

ما از عملکرد بازی Quantum Break بسیار خوشحال هستیم اما همچون هر فیلمی، هر بازی نیاز به نسخه بعد ندارد، بعضی اوغات همان یک نسخه کافی است.

البته آقای گرینبرگ اشاره‌ای به میزان و کمیت مد نظری که منجر به اعلام موفقیت بازی Quantum Break شده است نکرد و معلوم نیست چه میزان فروشی مد نظر آنها بوده است و از آن مهمتر آنکه انتظار مایکروسافت چقدر بوده است؟

به تازگی توماس پوها از استودیوی رمدی اعلام کرده بود که این استودیوی مستقل فنلاندی در حال کار برروی پروژه جدید و مخفی است اما او عنوان نکرد که این پروژه یک بازی جدید است یا یک ادامه از بازی‌های قدیمی این استودیو نظیر Alan Wake یا Quantum Break. در هر صورت این پروژه هر چه باشد، روزهای اولیه عمر خود را سپری می‌کند و شرکت رمدی در حال مذاکره با چند ناشر در مورد این بازی می‌باشد.
آقای گرینبرگ در مصاحبه‌ خود در مورد آینده رمدی و تصمیم آنها در مورد ساخت دنباله بازی‌های Alan Wake و Quantum Break اعلام نمود:

من نمی‌توانم در مورد اینکه رمدی چه تصمیم و فکری دارد دقیقاً صحبت کنم، مخصوصاً اگر پای بازی Alan Wake در میان باشد. به کاری که آنها در استودیوی خود انجام می‌دهند باید افتخار کرد. در آنجا داستان سرایان نوآور بی نظیری حضور دارند که بازی‌های غنی و خیلی بزرگی را خلق می‌کنند. آنها همکاران خیلی خوبی برای ما بودند. ما خیلی هیجان زده‌ایم که ببینیم حرکت بعدی آنها چیست. ما همچنین اعلام کردیم که بازی Quantum Break را در استیم عرضه خواهیم نمود، همچنین نسخه فیزیکی آن را نیز در فروشگاه‌ها در دسترس قرار خواهیم داد چون دوست داریم که مردم بیشتری از آن لذت ببرند.
در مورد بازی Quantum Break، الزامی وجود ندارد که سازندگان بدنبال ساخت ادامه‌ای بر بازی خود باشند، بسیاری از سازندگان دوست دارند تا پس از اتمام یک بازی به سراغ بازی جدید دیگری بروند. زمانیکه به سراغ ادامه بازی خود بروید، مشکلات مختلفی در سر راه خود خواهید داشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید