تصاویر جدیدی از Berserk منتشر شدند

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۷

تقریبا هر هفته شاهد تصاویر جدیدی از Berserk Musou که در غرب با نام Berserk شناخته می‌شود، هستیم و طبق معمول، تصاویر جدیدی از این بازی در مجله‌ی هفتگی فامیتسو منتشر شده و ضمن آن، وب‌سایت رسمی بازی با تصاویر جدیدتری به‌روز شده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا تصاویر جدید Berserk را تماشا کنید.

در مجموع تصاویر Berserk که در وب‌سایت رسمی و مجله‌ی فامیتسو منتشر شده‌اند، اول از همه شاهد رئیس شوالیه‌های بلک داگ (Black Dog Knights) و وایِلد (Wyald) هستیم که در دو حالت خود به‌نمایش گذاشته شده است؛ حالت معمولی و حالت غول‌پیکرش.

خوشبختانه در این تصاویر، شاهد شخصیت‌های آشنای بیشتری هستیم و همچنین تایید شده که وایلد قابل بازی خواهد بود و علاوه‌بر این‌ها، می‌توان شخصیت اصلی و دشمنان مختلفی را مشاهده کرد که مبارزات این عنوان هم به‌نمایش گذارند. با توجه به تاخیری که مدتی قبل اعلام شد، Berserk در ۲۷ اُکتبر (۶ آبان) برای ساکنان ژاپن و برروی پلی‌استیشن۴، پلی‌اسیتشن۳ و پلی‌اسیتشن ویتا منتشر خواهد شد و در پاییز امسال هم به‌صورت جهانی عرضه می‌شود، البته بدون نسخه‌ی پلی‌استیشن۳ و با انتشار آن برای رایانه‌های شخصی. اکنون می‌توانید تصاویر جدید را مشاهده کنید.

                

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید