تاریخ انتشار بازی ۱۰۰ft Robot Golf اعلام شد

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳

بازی ۱۰۰ft Robot Golf یکی از بازی‌های انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌باشد که حدود سال پیش معرفی و بازیکنان آن را تجربه کردند. در این بازی شما کنترل ربات‌هایی با ارتفاع ۱۰۰ فوت را در اختیار خواهید داشت و به اجرای بازی گلف می‌پردازید. امروز سازنده این بازی اعلام کرد که این بازی در ماه اکتبر برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

این بازی در تاریخ ۱۰ اکتبر (۱۹ مهر ماه) انتشار خواهد یافت.

در بیانیه سازنده بازی ضمن تایید تاریخ عرضه اعلام شده، همچنین اعلام شد که این بازی با پلی‌استیشن وی‌آر سازگار است. این بازی بطور کامل قابلیت اجرا در پلی‌استیشن وی‌آر را خواهد داشت اما همچنین دارای یک حالت وی‌آر مستقل نیز می‌باشد که به شما اجازه پریدن بر بالای ربات‌ها و سوار شدن برروی آنها را می‌دهد.
بازی ۱۰۰ft Robot Golf تنها یک بازی برای بدست آوردن pars و birdies نیست. چون شما کنترل ربات‌های بزرگی را در اختیار خواهید داشت، این بازی تاکید دارد که در صورت اعمال تخریب، امتیاز شما پایین نگه داشته خواهد شد. بعلاوه این بازی از اجرای بازی بصورت آنلاین چهار نفره یا محلی co-op پشتیبانی می‌کند و طبق گفته سازنده آن امکان رقابت با دوستانتان با پرتاب کردن ابزار مختلف در مسیر توپ‌هایشان را خواهید داشت.
پلی‌استیشن وی‌آر در تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر ماه) به قیمت ۴۰۰ دلار در دسترس خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید