Halo 5: Forge در سپتامبر برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۲

امروز شرکت مایکروسافت روز بزرگی را برای بازی Halo 5: Guardians معرفی نمود. روزیکه ابزار Forge برای ویندوز ۱۰ رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این روز در کنار معرفی ابزار Forge، بسته دانلودی بعدی این بازی برای کنسول ایکس‌باکس وان را در دسترس کاربران قرار خواهد داد.

ابزار Forge و بسته دانلودی جدید Anvil’s Legacy بازی Halo 5 که شامل نقشه‌های جدید، سلاح و موارد دیگری می‌شود در تاریخ ۸ سپتامبر (۱۸ شهریور ماه) در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.
ابزار Forge بازی Halo 5 از رزولوشون‌های بالا نظیر ۴k پشتیبانی خواهد کرد. کاربران قادر خواهند بود تا از طریق این ابزار به میزبانی و شخصی سازی مسابقات که امکان حضور ۱۶ بازیکن را در خود جای داده‌اند بپردازند. اما این ابزار از ساخت مسابقات پشتیبانی نخواهد کرد. ابزار Forge برروی رایانه‌های شخصی با یک فایل بروزر جدید ارائه خواهد شد.

این فایل بروزر جدید برای ایکس‌باکس وان نیز به عنوان بروز رسان Anvil’s Legacy در دسترس قرار خواهد گرفت. هیچگونه قابلیت کراس پلی بین نسخه ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی وجود نخواهد داشت. رایانه‌های شخصی محدود به بازی‌های سفارشی می‌شوند.
همچنین بسته Anvil’s Legacy در روز اعلام شده برای ایکس‌باکس وان ارائه خواهد شد که چند نقشه جدید شامل Mercy (Arena) و  Temple (Warzone) را به بازی اضافه خواهد کرد. همچنین این محتوا ۳ سلاح جدید را به بازی اضافه خواهد کرد و همچنین شامل موارد دیگری خواهد بود.
در نهایت شرکت مایکروسافت اعلام نمود که فردا یک برنامه Halo جدید برای ویندوز ۱۰ معرفی خواهد کرد.

سایر بسته‌های گسترش دهنده بازی Halo 5 شامل بسته‌های Battle of Shadow and Light (منتشر شده در ماه نوامبر)، Cartographer’s Gift (منتشر شده در ماه دسامبر)، Infinity’s Armor (منتشر شده در ماه ژانویه)، Hammer Storm (منتشر شده در ماه فوریه)، Ghosts of Meridian (منتشر شده در ماه آوریل)، Memories of Reach (منتشر شده در ماه می)، Hog Wild (منتشر شده در ماه می) و Warzone Firefighter (منتشر شده در ماه ژوئن) می‌باشند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید