تصاویر جدید Yakuza 6 زیبا و واقع‌گرایانه به‌نظر می‌رسند

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸

به‌تازگی تصاویر جدیدی از Yakuza 6 در مجله‌ی هفتگی فامیتسو منتشر شده و با اینکه از کیفیت نسبتا کمی برخوردارند، اما زیبا هستند و به‌خوبی کار شده‌اند. در ادامه می‌توانید تصاویر Yakuza که ماه دسامبر در ژاپن منتشر می‌شود را مشاهده کنید.

مدتی قبل بود که اطلاعات جدیدی از داستان Yakuza 6 توسط سگا منتشر شد و در آن نام‌های هیروشیما و اونومیچی به چشم می‌خورند. حال با تصاویر جدید این عنوان که در فامیتسو منتشر شده، می‌توان نگاهی به محله‌ی ماهیگیران انومیچی در هیروشیما داشت که دومین لوکیشن موجود در بازی به‌همراه کاموروچو در توکیو خواهد بود.

در تصاویر پایین، می‌توانید با دیدن معبد ۱۲۰۰ساله‌ی سنکو-جی در خود Yakuza 6 و واقعیت، آن‌ها را با هم مقایسه کنید و به گرافیک و طراحی عالی بازی پی ببرید. تصویر اول، نمایان‌گر معبد سنکو-جی در بازی و تصویر دوم و بعد آن، این معبد باقدمت در واقعیت را به‌نمایش می‌گذارد.

اکنون می‌توانید نظاره‌گر تصاویر و لوکیشن‌های جدیدی از این عنوان باشید،؛ مانند یک بازار قدیمی، بندر و یکی از راه‌های رسیدن به کوه سنکوجی و چیزهای دیگر. فقط دقت داشته باشید که چون این تصاویر از مجله تهیه شده‌اند، دارای کیفیت اصلی و نهایی بازی نیستند.

       

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید