اولین بهینه ساز بازی Deus Ex: Mankind Divided برای رایانه‌های شخصی در راه است

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸
Deus Ex:Mankind Divided

نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Deus Ex: Mankind Divided با مشکلات متعددی عرضه شد که آیدوس مونترئال امیدوار است که اکثر آنها را با ارائه اولین بهینه ساز بازی برطرف نماید.

بهینه سازی که بزودی (طبق گزارش همین امروز) برای این بازی منتشر خواهد شد تمرکز اصلی خود را برروی مشکلات بحرانی که کاربران به سرعت پس از عرضه بازی تجربه کرده‌اند خواهد گذاشت. هدف اصلی این بروز رسانی طبق لیست جزئیات آن، مشکلات مربوط به کرش بازی است و مشکلات عملکردی در دستور کار آن قرار ندارد. در لیست جزئیات این بهینه ساز آمده است که:

  • برطرف سازی مشکل کرش ناشی از برنامه‌های third-party که در بازی موجب اختلال می‌شوند.
  • برطرف سازی مشکل کرش مربوط به پخش ویدئوی ابتدایی
  • برطرف سازی این مشکل که در پایان صحنه مقدمه‌ای پراگ، موجب کرش در بازی می‌شود.
  • برطرف سازی مشکل مربوط به تنظیمات موس که بنظر می‌رسد در تنظیمات، معکوس عملکردی که باید را انجام می‌دهد.

جزئیات بهینه ساز در کنار یادداشتی ارائه شده‌‌اند و پیشنهاد سازنده بازی مبنی بر غیر فعال کردن MSAA که در روز گذشته نیز برای برطرف نمودن برخی مشکلات مربوط به عملکرد بازی پیشنهاد شده بود را تکرار کرده است.

ما با بازخوردهایی از سوی افرادی مواجه شده‌ایم که به این موضوع اشاره کرده‌اند که زمانیکه بازی را برروی تنظیمات Very High یا Ultra با تنظیم MSAA برروی ۲x ،۴x یا ۸x اجرا کرده‌اند دچار مشکلاتی شده‌اند. ما قصد داریم که بار دیگر به این موضوع اشاره و تاکید کنیم که بازی را برروی سیستم پیشنهادی یا سیستم بالاتر از آن اجرا کنید و تنظیمات را برروی High قرار داده و MSAA را غیر فعال کنید و بار دیگر مشکلات دیده شده را بررسی کنید که این بار باید برطرف شده باشند.

هنوز مشخص نیست که امکان اجرای این بازی با بالاترین تنظیمات برروی چه مشخصات سیستمی امکان پذیر است، حتی کسانیکه دارای بالاترین سیستم ممکن نیز بوده‌اند مشکلات مربوط به عملکرد این بازی را تجربه کرده‌اند. طبق مشخصات سیستمی که بطور رسمی از سوی سازنده بازی توصیه شده بود اشاره شده است که برای اجرای بازی از رزولوشن ۱۰۸۰p استفاده گردد، که رزولوشنی بالاتر از حدی است که برخی از دارندگان رایانه‌های شخصی قادر به اجرای بازی باشند.

طبق توضیحات بهینه ساز، این بروز رسانی موجب بهبودهایی برای همه افراد خواهد بود. اما اگر با مشکلات جدیدی مواجه جدید شما قادر خواهید بود که ورژن قبلی را برای ادامه بازی خود انتخاب کنید. برای گرفتن این بهینه ساز، از طریق پراپرتیز Mankind Divided برروی استیم (با راست کلیک برروی کتابخانه خود) و انتخاب نسخه بتایی که دارای لیبیل v1.0_build 524.6 می‌باشد، این بهینه ساز را انتخاب کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید