بازی No Man’s Sky بهینه سازی جدیدی را برای پلی‌استیشن ۴ دریافت خواهد کرد

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۰

استودیوی هلو گیمز اعلام نمود که بزودی بهینه ساز جدیدی برای نسخه مربوط به کنسول پلی‌استیشن ۴ بازی No Man’s Sky ارائه خواهد شد.

با عرضه این بهینه ساز شاهد برطرف شدن ۹۰ درصد مشکلات این بازی خواهیم بود.
بهینه ساز جدید، بهینه ساز ۱٫۰۶ می‌باشد که در حال حاضر مراحل تست را پشت سر می‌گذارد و طبق برنامه ریزی در این هفته ارائه خواهد شد اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی اعلام نشده است.
شما می‌توانید انتظار بهینه سازهای بیشتری را برای برطرف نمودن مشکلات مربوط به کرش‌های این بازی برروی پلی‌استیشن ۴ داشته باشید. هلو گیمز اعلام کرد:

مطمئناً به تلاش‌های خود تا زمان برطرف سازی ۱۰۰ درصد مشکلات ادامه خواهیم داد. این بهینه ساز شامل برطرف کردن مشکلات و بهبودهای زیادی در بازی می‌باشد.

همچنین استودیوی هلو گیمز جزئیاتی را در مورد نحوه کار گزارشات کرش در بازی No Man’s Sky ارائه کرد. طبق اعلام این استودیو زمانیکه یک بازی کرش می‌کند یک گزارش برای هلو گیمز ارسال خواهد شد. از زمان انتشار این بازی در تاریخ ۹ اوت برای کنسول پلی‌استیشن ۴، هلو گیمز این گزارشات را جمع آوری کرده و آنها را براساس اولویت دسته بندی کرده است. این استودیو اعلام نمود:

این کار فوق العاده مفید بوده است و به ما اجازه داده است که بدانیم چه تعداد از مردم دچار مشکل گزارش شده، شده‌اند.

استودیوی هلو گیمز برای نسخه مربوط به پلی‌استیشن ۴ بازی No Man’s Sky از زمان عرضه حداقل دو بروز رسان ارائه کرده است تا مشکلات آن را برطرف نماید.
نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی این بازی بدون مشکل نبوده است و شامل مشکلات متعددی نظیر مشکلات عملکردی و کاهش نرخ فریم و همچنین چندین کرش بوده است. هلو گیمز برای این نسخه چندین بهینه ساز از زمان انتشار آن در تاریخ ۱۲ اوت منتشر نموده است و طبق اعلام آنها، بهینه سازهای بیشتری در راه خواهند بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید