جزئیات بروزرسان بعدی بازی Rainbow Six Siege اعلام شد

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۱

بروز رسان بعدی بازی Rainbow Six Siege در این هفته در دسترس خواهد بود.

جدیدترین بروز رسان این بازی ورژن ۴٫۱ بوده و تمرکز اصلی خود را برروی برطرف کردن برخی مشکلات و باگ‌ها و همچنین پایداری بازی خواهد گذاشت. تغییر اصلی که توسط این بروز رسان در بازی ایجاد خواهد شد برروی Pulse شاتگان‌ها تاثیر خواهد گذاشت. برد موثر گجت Pulse در حدود ۹ متر، بجای ۱۳ می‌باشد.

در توضیح این بروز رسان آمده است که:

بروز رسان قبلی ما برروی سنسور Pulse ضربان قلب تنها آن را سازگارتر و آسانتر برای استفاده نکرد بلکه آن را قوی‌تر نیز کرد. برای واقعی تر کردن قضیه، سوییچ میان سنسور ضربان قلب به سلاح اصلی سریعتر خواهد شد که منجر به قوی تر شدن آن خواهد شد، آمار مربوط به گیم پلی و بازخوردها این موضوع را اثبات می‌کند.

تغییر بعدی مربوط به تنظیماتی است که برروی شاتگان نیمه خودکار اعمال خواهد شد، هدف اصلی کاهش تاثیر آنها در بردهای طولانی می‌باشد. آسیب رسانی آنها در بردهای کوتاه و متوسط در حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد کاهش داشته است، در حالیک شلیک آنها برای فواصل دور در حدود ۱۰ درصد افزایش داشته است. سلاح‌های که تغییرات برروی آنها اعمال می‌شوند شامل Valkyrie’s SPAS-12 ،Caveira’s SPAS-15 ،Frost’s Super90 و M1014 خواهند بود.

در توضیح این بروز رسان آمده است که:

قصد ما این است که برد شاتگان‌ها را برای فواصل کوتاه بطور غیرقابل باوری افزایش دهیم اما میزان آسیب رسانی آنها برای فواصل متوسط تا دور کاهش خواهد یافت. اکنون جزئیات آسیب رسانی اصلی قابل توجه‌تر از قبل می‌باشند. در بردهای طولانی دفت شلیک‌ها سخت‌تر خواهد شد و امکان پیشبینی نتیجه بصورت دقیقی امکان پذیر نمی‌باشد و به عنوان بازیکن کنترل شما برروی اهداف را کمتر خواهد کرد.

سایر نکاتی که توسط بروز رسان ایجاد خواهند شد، کاهش سرعت اپراتورهای حمل کننده سپر، برطرف شدن کرش کنسول ایکس‌باکس وان زمانیکه مسابقات Hostage Rescue پایان می‌یابند و … می‌باشد.
بروز رسان ۴٫۱ برای کلیه پلتفرم‌ها در تاریخ ۲۵ اوت (۴ شهریور ماه) در دسترس خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید