راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 | بخش سوم: Orbeck of Vinheim (اختصاصی گیمفا)

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰

دنیای سری عناوین Souls، دنیاییست بسیار پیچیده و البته در اکثر موارد، مرتبط یه هم. انواع و اقسام رمز و رازهای محتلف در تک تک گوشه و کنار این عناوین وجود دارند و بسیاری از کسانی که این بازی ها را حتی چند بار نیز به پایان می رسانند حتی متوجه نمی شوند که چنین رازهایی وجود داشته است، زیرا پیشروی در این رازها و کشف آن ها نیازمند انجام کارهایی خاص در زمان های خاص است که خیلی از ما اصلا نمی دانیم که باید آن ها را انجام دهیم. یکی از مهم ترین این رمز و رازها مربوط به شخصیت های مختلفی است که در دنیای این عناوین می بینیم و هر کدام برای خود یک دنیا پیچیدگی هستند و خیلی از آنها یک خط داستانی کامل دارند که حتی در برخی موارد انجام یکی از آن خطوط داستانی منجر به شکست در خط داستانی شخصیت دیگر می شود و برای این که بتوانید همه را انجام دهید بایستی چندین بار بازی را به اتمام برسانید.

در نسخه سوم Dark Souls نیز همین مسئله کاملا مشهود است و بازی پر است از انواع و اقسام شخصیت های مختلف با رفتار مختلف و عقایدی که بسیار با دیگران متفاوت است و البته یک خط داستانی که در مورد برخی شخصیت ها بسیار کوتاه و در مورد برخی، مانند همین شخصیتی که در این مطلب برای شما در نظر گرفته ایم طولانی تر است. هر کدام از آنها خواسته هایی از شما دارند و باید آنها را در روندی درست و در زمانی درست انجام دهید تا در خط داستانی آنها پیش بروید و نهایتا آنها را تبدیل به یک دوست برای خود نمایید که می توانید در باس فایت های بسیاری به کمک شما بیایند و یا برعکس، دشمن شما شوند و با دیدن شما حمله کنند و مجبور شوید آنها را بکشید.

خط داستانی و ماموریت Orbeck of Vinheim

روابط شخصیت ها با شما و ارتباط خط داستانی آنها با یکدیگر در Dark Souls 3 بسیار جالب و به هم پیوسته است و بدون اطلاع و آگاهی ذقیق در روند داستانی آن ها و اطلاع از رابطه آن ها را یکدیگر، نمی توانید تمام آن ها را به درستی پیش ببرید، لذا در این موارد وحود یک راهنما بسیار کارامد است. راهنماهای بی شماری در سراسر اینرنت برای این عنوان وجود دارد اما نکته اصلی این جاست که این راهنماها به زبان فارسی نیستند و در واقع راهنمای خاصی به زبان فارسی وجود ندارد (یا اگر هست شاید ویدئویی باشد و تماشای آن برای برخی مقدور نباشد) مخصوصا در مورد عنوان Dark Souls 3 که یک بازی جدید است. بنابراین تصمیم گرفتم تا با توحه به شناخت و تسلط خوبی که بر این سری دارم و مطالب و راهنماهای خارجی، یک راهنمای قدم به قدم فارسی در مورد تمامی شخصیت های موحود در Dark Souls 3 برای شما عزیزان آماده کنم تا کاملا با خط داستانی هر یک و آیتم هایی که می توانید از آنها بگیرید و… آشنا شوید و بتوانبد با آگاهی بیشتری این عنوان را انجام دهید. لازم به ذکر است که این مطالب از آن جهت اختصاصی گبمفا هستند که مانند آن ها به زبان فارسی وجود ندارد وگرنه قطعا بخش های زیادی از این مطالب با توجه به اطلاعات و نوشته های انگلیسی و راهنماهای این بازی نوشته و ترجمه شده اند، اما در ایران این کار فقط توسط گیمفا تاکنون انجام شده است.

انشالله قصد دارم تا بعد از پایان این مقالات راهنما در مورد شخصیت ها، یک راهنمای فارسی از پیشروی در بازی نیز برای شما آماده کنم تا تمام دیوارهای مخفی و آیتم های مهم و موارد پنهان در بازی را کاملا بشناسید. امیدوارم که این روند مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد و این مقالات راهنما بتوانند گاهی به کمک شما بیایند. امیدوار هستم که این مقالات راهنمای Dark Souls 3 که برای اولین باز در کشورمان توسط گیمفا انجام می شود مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. امروز با دومین قسمت از سری مقالات راهنمای قدم به قدم ارتباط با شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 در خدمت شما عزیزان خواهیم بود که اختصاص به شخصیت sirris of the Sunless realms دارد.

نخستین محلی که Orbeck of Vinheim را ملاقات خواهید کرد.

Orbeck of Vinheim یکی از شخصیت های جالب در عنوان دارک سولز ۳ است و از این جهت وی را در مقالات اولیه برای شما در نظر گرفتم که ممکن است با اشتباهات شما حتی در اولین برخوردی که با او دارید، باعث شوید تا وی ناپدید شود و دیگر او را نبینید و بنابراین قادر به انجام خط ماموریت و داستانی او نباشید. ابتدا با توضیحاتی کلی به مانند همیشه در مورد این شخصیت مطلب را آغاز می کنیم.

  • وی فروشنده انواع Sorcery ها در بازی است.
  • کتیبه ها (Scroll) را از شما می پذیرد که شامل Golden Scroll ،Sage’s Scroll, Logan’s Scroll و Crystal Scroll هستند و با دادن هر کدام به او تعداد جدیدی حادو به فروشگاه او اضافه می شوند.
  • برای مبارزه با Lothric, Younger Prince می توانید وی را احضار کنید.
  • به شما Gesture (حالت) “Silent Ally” را می دهد.
  • به شما حلفه های Young Dragon Ring و Slumbering Dragoncrest Ring را می دهد.
  • از ست لباس Clandestine Set استفاده میکند.

اینجا و در بار اول صحبت کردن با وی باید حداقل ۱۰ امتیاز Intelligence داشته باشید

محل پبدا کردن Orbeck of Vinheim:

شما می توانبد این شخصیت را در منطقه Road of Sacrifices و در طبقه دوم ساختمان خرابه ای که درست قبل از مبارزه با باس Crystal Sage نزدیک بونفایر Crucifixion Woods قرار دارد پیدا کنید. هنگامی که وارد این ساختمان می شوید پس از رد کردن اولین اتاق به منطقه ای می رسید که دشمنی پشت به شما ایستاده است و ۴ درب در این بخش وجود دارند که یکی از آن ها یه طبقه دوم ساختمان می رسد که Orbeck of Vinheim در ان قرار دارد. در اینجا دقت داشته باشید که اگر با وی صحبت کنید در حالی که شخصیتتان کمتر از ۱۰ امتیاز Intelligence داشته باشد وی برای همیشه ناپدید می شود و فقط در صورتی که حداقل ۱۰ امتیاز Intelligence داشته باشید و با او صحبت کنید، وی به Firelink Shrine می رود و می توانید روند داستانی وی را دنیال کنید.

نکته: اگر شخصیتتان کمتر از ۱۰ امتیاز Intelligence دارد می توانید با استفاده از حلقه Scholar Ring آن را به ۱۰ برسانید و با Orbeck of Vinheim صحبت کنید تا به Firelink Shrine برود و دیگر پس از رفتن به آن جا برایش اهمیتی ندارد که شما چند امتیاز Intelligence دارید.

orbeck در Firelink Shrine در سمت چپ پیرمرد آهنگر، در منطقه پایین پله ها می نشیند.

خط داستانی Orbeck of Vinheim:

وقتی که برای اولین بار با وی صحبت کردید و او به Firelink Shrine منتقل شد، اگر شخصیت  Yuria نیز در آن جا باشد از شما می خواهد که Orbeck of Vinheim را بکشید و اگر برای او خاکستر Orbeck را ببرید به شما  Morion Blade را خواهد داد. اگر می خواهید خط داستانی Orbeck of Vinheim را ادامه دهید و با دادن کتیبه های مختلف به او جادوهای جدید یاد بگیرید، این کار را نکنید. زیرا که در نهایت طی روند داستانی و به طور طبیعی Orbeck خواهد مرد و می توانید خاکستر وی را به Yuria بدهید و شمشیر را بگیرید تا همه راضی باشند!

مرحله اول: بعد از این که از Orbeck of Vinheim بیشتر از ۳ حادو خریدید با وی صحبت کنید و اگر یک کتیبه به او بدهید (و از هر کلاسی غیر جادوگرها و ساحره ها باشید) وی از شما تشکر می کند و آیتم حلقه Young Dragon Ring را به شما می دهد.

مرحله دوم: بعد از این که از وی Farron Flashsword, Pestilent Mercury, Aural Decoy و Spook را خریدید با وی صحبت کنید و او این بار به شما Slumbering Dragoncrest Ring و Gesture (حالت) “Silent Ally” را می دهد.

موراد گفته شده در متن را رعایت کنید وگرنه وی برای همیشه ناپدید خواهد شد و نمیتوانید خط داستانی او را دنیال کنید.

مرحله سوم: دقت کنید که اگر پس از آمدن Orbeck به Firelink Shrine، شما باس Abyss Watchers (کشتن این باس به تنهایی کافیست) یا ۴ باس دیگر (مهم نیست کدام باس، فقط باید ۴ تا باشند) زا بکشید در حالی که حتی یک کتیبه هم به Orbeck of Vinheim نداده اید، وی برای همیشه ناپدید خواهد شد. دادن یک کتیبه به او برای ناپدید نشدن وی کفایت می کند. توجه داشته باشید که اگر وی از بازی ناپدید شود، علاوه بر این که نمی توانید خاکستر او را به دست آورید، بلکه خط داستانی شخصیت Yuria of Londor’s نیز قطع می شود.

مرحله چهارم: زمانی که تمام کتیبه ها را به او دادید و تمامی جادوهای وی را خریدید، وی دیگر شما را به عنوان یک دوست و یک ساحره قدرتمند می شناسد. سپس وی Firelink Shrine را ترک می کند و بعد از این که یک باس دیگر را کشتید، می توانید Orbeck را برای باس فایت Lothric, Younger Prince احضار کنید و نشان احضار وی نیز درست بیرون از درب دو دهنه بزرگی است که به مه باس می رسد. همچنین شما باید حتما باس Curse-Rotted Greatwood را کشته باشید تا این نشان را ببینید.

اخرین مرحله خط داستانی Orbeck که مرگ وی ختم می شود و می توانید خاکستر او را بردارید.

مرحله پنجم: بعد از شکست دادن Lothric, Younger Prince، شما جسد Orbeck of Vinheim را که بر روی یک صندلی در طبقه بالای منطقه Grand Archives نشسته است خواهید یافت، در طیقه دوم محلی که ۴ عدد از دشمنان حادوگر سر شمعی حضور دارند. از روی جسد وی می توان خاکستر او را برداشت.

نکته: اگر شما قبل از باس فایت Lothric, Younger Prince تمام حادوهای او را نخریده باشید، وی در Firelink Shrine می ماند و نمی میرد. توجه داشته باشید که اگر مثلا در یک بار تمام کردن بازی تمام کتیبه ها را به وی داده باشید و همه جادو هایش را خریده باشید، در دفعات بعدی بازی کردن مثل NG+ و … هم وقتی با وی صحبت کنید دوباره مسیر مرگ او رقم خواهد خورد. بنابراین اگر در دفعات بعد بازی خود می خواهید  Orbeck در Firelink Shrine بماند و کشته نشود یکی از جادوهای خود که اصلا از آن استفاده ندارید را بفروشید تا در لیست شما نباشد و Orbeck of Vinheim کشته نشود.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید