گیفت کارت
گیفت کارت

با اسپانیایی‌ها در بازی Civilization 6 بیشتر آشنا شوید

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۱

توکی گیمز و استودیوی فیراکسس همچنان در حال آشکارسازی ویژگی‌های قابل اجرای بازی Civilization 6 هستند و اکنون به سراغ اسپانیایی‌ها رفته‌اند.

تحت رهبری فیلیپ دوم، اسپانیایی‌ها بدنبال گسترش قوم خود به قاره‌های دیگر هستند. بنا به تعدادی از دلایل این کار شدنی است، از جمله این دلایل شامل توانایی ویژه اسپانیایی‌ها و ناوگان دریایی آنها است که برای آنها همچون یک گنجینه گرانبها می‌باشد و بوسیله آن امکان ایجاد مسیرهای تجاری بین قاره‌ها را داشته و امکان ایجاد موقعیت‌های جدیدی را خواهند داشت. کشتی‌های اسپانیایی امکان ترکیب شدن با یکدیگر و ایجاد یک ناوگان، زودتر از اقوام دیگر را خواهند داشت، با این کار راهی تامین خواهد شد تا امکان محافظت از تجارت دریایی و کشتی‌های آنها امکان پذیر باشد.

فارغ از بحث قوم، نیروهای اسپانیایی پاداش‌های مبارزه‌ای را در زمان روبرو شدن با نیروهای سایر اقوام دریافت خواهند کرد. Inquisitors اسپانیایی‌ها برای مبارزه با سایر اقوام در دسترس خواهد بود. نیروهای منحصر بفرد اسپانیایی ها، یعنی Conquistador پاداشی را در نبرد بدست خواهند آورد، این پاداش زمانیکه یک hex با واحد معین دیگر به اشتراک گذاشته شود بدست خواهد آمد. این واحدها شامل مبلغان، فاتحان یا فرستادگان خواهند بود. بعلاوه اگر یک فاتح در نزدیکی یک شهر قرار گیرد، زمانیکه دستگیر شود، مذهب اکثریت شهر به مذهب اسپانیایی‌ها تغییر خواهد کرد.

در نهایت شاهد بهبود منحصر بفرد اسپانیایی‌ها خواهیم بود که منجر به بازگشت ایمان به میزان پیش فرض خواهد شد. این کار با افزایش مقدار ساخت و ساز در خارج از مرکز اسپانیا ایجاد خواهد شد. همچنین این موضوع منجر به تامین علم خواهد شد.

بازی Civilization 6 در تاریخ ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر ماه) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید