PS Now هم‌اکنون قابل دریافت برای رایانه‌های شخصی است

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵

پس از اینکه سونی خبر از عرضه سرویس PS Now برای رایانه‌های شخصی داد، حال شاهد عرضه برنامه آن برای رایانه‌های شخصی هستیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

برای نخسین بار در تاریخ بازی‌های ویدیویی شما می‌توانید صدها بازی پلی استیشن را برروی رایانه‌شخصی خود بازی کنید. PS Now هم‌اکنون در دسترس بریتانیا، بلژیک و هلند است. این سرویس به‌زودی برای ایالات متحده عرضه می‌شود. جهت تجربه بازی‌های پلی استیشن برروی رایانه‌های شخصی، باید این برنامه را دریافت کنید. همچنین بهتر است از کنترلر پلی استیشن ۴ استفاده کنید اما شما می‌توانید حتی از کنترلر ایکس‌باکس وان یا هر کنترلر دیگری برای تجربه بازی‌ها استفاده کنید اگرچه برای راحتی بهتر است دوال‌شاکر ۴ استفاده نمایید.

همچنین ذخیره‌سازی‌های شما کراس پلتفرم بوده و برروی پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. بازی‌های سرویس پلی استیشن Now برای رایانه‌های شخصی فرقی با بازی‌های موجود برروی پلی استیشن ۴ نداشته و همان است. این سرویس ماهانه ۲۰ دلار قیمت داشته و به‌صورت سه ماهه ۴۵ دلار هزینه دارد. شما می‌توانید هفت روز سرویس رایگان را از اینجا دریافت کنید.

سرویس پلی استیشن Now دارای بیش از ۴۰۰ از بازی از جمله عناوین انحصاری چون The Last of Us و سه گانه Uncharted است. از آنجایی که بازی‌ها استریم می‌شود، شما به سیستم قدرتمندی احنیاج نخواهید داشت.

سیستم پیشنهادی

  • سیستم عامل: Windows 7 (SP 1), 8.1, or 10
  • پردازنده: ۳٫۵ GHz Intel Core i3 or 3.8 GHz AMD A10 or faster
  • میزان فضای موردنیاز: ۳۰۰ مگابایت یا بیشتر
  • میزان رم: ۲ گیگابایت یا بیشتر
  • دیگر لوازم پیشنهادی: کارت صدا; پورت USB
  • پنج مگابایت سرعت اینترنت. بهتر است به‌صورت کابلی وصل باشید تا وایرلسی.
0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید