مرگ تدریجی No Man’s Sky – کاهش ۹۰ درصدی بازی‌بازان فعال

۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۳

No Man’s Sky یکی از عناوین موردانتظار امسال بود که بازی‌بازان نزدیک به دو سال در انتظارش بودند. متاسفانه No Man’s Sky نتوانست در حد انتظارات ظاهر شود و با بازخورد نه‌چندان مثبت روبه‌رو شد. حال طی گزارشات جدید، No Man’s Sky از زمان عرضه با ۹۰ درصد کاهش بازی‌باز فعال مواجه بوده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

توجه داشته باشید که آمار منتشر شده تنها برای نسخه رایانه‌های شخصی است و ما اطلاعی از وضعیت نسخه پلی استیشن ۴ نداریم. باتوجه به اینکه بازی از تعداد سیارات تقریبا نامحدودی بهره می‌برد اما گویا بازی‌بازان پس از گذشت ساعاتی بازی را رها می‌کنند. چنین وضعیتی برای عنوانی که تنها در کمتر از دو هفته قبل انتشار یافته مناسب نیست. از زمان عرضه تا به حال، No Man’s Sky با کاهش ۹۰ درصدی بازی‌باز مواجه بوده است. در ادامه نگاهی به تعداد بازی‌بازان فعال No Man’s Sky می‌اندازیم.

No Man’s Sky با داشتن ۱۳۷ هزار بازی‌باز فعال منتشر شده است که روزبه‌روز از تعداد آن‌ها کم می‌شود. این عنوان در ۱۲ آگوست منتشر شد و حالا در ۲۴ آگوست یعنی پس از گذشت ۱۲ روز تعداد بازی‌بازان آن از ۱۳۷ هزار نفر به کمتر ۱۲ هزار نفر رسیده است.

No Man’s Sky هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • این بازی یک بازی سلیقه ای هست و افراد مختلف سلیقه های مختلفی دارند و ممکنه که این بازی برای عده ای فوق العاده جذاب و برای عده ای خسته کننده باشه.
  در اینجا فقط بحث سلیقه مطرحه

  0
  0
 • ELITE KNIGHT گفت:

  متاسفانه بازی بعد از مدتی بشدت ینواخت میشه
  محیط بشدت بزرگه و بازیکن توش گم میشه
  وسعت یه سیاره بسیار بزرگ و بزیکن هیچ انگیزه برای گردش در محیط نداره
  …….
  .
  اما بازم افتخار این بازی اینه که توسط یه تیم کوچیک و استادیو مستقل ساخته شده
  این خودش یه افتخار بزرگه

  0
  0
 • milad mk گفت:

  نمیدونم چرا همچین بازی رو باید تنها تجربه کرد
  منظورم اینه چرا کاری نکردن که بشه با دوستت یا با تیم بازی کرد و با پلیرهای دیگه سر منابع جنگید
  اخه مگه چقدر میشه گشت و گذار کرد بجای چند ترلیون سیاره میتونستن چند میلیون بسازن بعد با اپدیت اضافه کنن سیاره ها و .. رو ولی تجربه مولتی رو حتما باید قرار میدادن
  بزرگترین ضربه رو از همین جا خورد این بازی چون داستان نداره و تنها باید بازی کنی
  الان یاد استاروارز افتادم من با دوستم بازی میکنم با پلیرهای دیگه تو جهان تقابل دارم تازه با دارت ویدر گلو حریفان رو فشار میدم از دور نصفشون میکنم و سوار سفینه هم میشم و.. بعد میگن ارزش شصت دلار رو نداره بعد این بازی داستان انچنانی نداره فقط هم خودت هستی و بس گرافیکش هم هنریه بعد شصت دلار هم قیمت داره تازه سیاره ها هم مثل همدیگه هستن اکثرا(خودم کمی بازیش کردم) No No No No

  0
  0