BF1 – نقشه Sinai Desert از یک جنگ واقعی الهام گرفته شده است + اطلاعات دیگر

۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۹

دایس اطلاعات جدیدی از نقشه Sinai Desert به اشتراک گذاشته که در بتای Battlefield 1 می‌توانید در آن به تجربه بخش چندنفره بازی بپردازید.

در پست منتشر شده در وبلاگ بازی، دایس گفت این نقشه از جنگ واقعی رخ داده در خاورمیانه الهام گرفته شده که در آن زمان نیروهای متفقین با امپراتوری عثمانی برای کنترل کانال سوئز مبارزه کردند.

دایس افزود Sinai Desert یکی از بزرگ‌ترین نقشه‌های حالت Conquest در Battlefield 1 است که تجربه گیم‌پلی متنوعی را در کنار تعدادی گزینه برای بازی‌بازان فراهم می‌کند. این نقشه دارای اسب سواری، پرواز با هواپیماهای جنگی و راندن تانک‌ها بوده که خیابان و کوچه هم در آن می‌توان یافت کرد. همچنین پشت‌بام‌هایی هم وجود دارد که برخی بازی‌بازان می‌توانند در آنجا به کمپ بپردازند.

علاوه بر این، Sinai Desert قطار زرهی‌ای دارد که یک تیم می‌تواند از آن استفاده کند و وضعیت جنگ را تغییر دهد. دایس می‌گوید اگر بدانید که چگونه باید از قطار استفاده کنید، می‌تواند فوق‌العاده موثر باشد:

قطار میزان وسیعی سلاح در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد و اگر به‌طور موثر از آن استفاده شود، می‌تواند اختلاف بزرگی بین تیم‌ها ایجاد کند. این یعنی تیم مقابل باید سعی در تصرف آن داشته باشد.

دایس در ادامه افزود:

اگر خلبانان هواپیماهای بمب‌افکن به‌درستی هدف‌ بگیرند، می‌توانند بسیار موثر عمل کنند. هرچند قطار زرهی همچنین می‌تواند به یک حمله غافلگیرانه از سوی یک گروه سازمان‌ یافته سوار بر اسب که به نارنجک‌های ضد وسایل نقلیه مجهز هستند هم حساس باشد اما همان‌طور که احتمالا شما هم انتظار دارید، قطار زرهی بدون مبارزه تسلیم نمی‌شود.

بازی‌بازان همچنین با انواع گوناگونی از تاثیرات آب‌وهوا در نقشه Sinai Desert روبه‌رو خواهند شد. این‌ها شامل طوفان شن می‌شوند که گاه به گاه خود را نشان می‌دهد. بادهای قوی هم در این نقشه وجود دارد که هردوی آن‌ها می‌توانند برروی گیم‌پلی تاثیر بگذارند. تمام نقشه‌های Battlefield 1 دارای آب‌وهوای پویا هستند. شما با مطالعه این مطلب می‌توانید با چگونگی تاثیرات آن‌ها برروی گیم‌پلی آشنا شوید.

Sinai Desert میزان زیادی از مبارزات پیاده‌نظام‌ ارائه می‌دهد اما خلبانان هم گزینه‌هایی در اختیار دارند. دایس در این رابطه می‌گوید:

اگر شما به اندازه کافی ماهر باشید که در منطقه قابل تصرف با خیال راحت به پرواز بپردازید، حتی قادر خواهید بود آن قسمت را برای تیم خود تصرف کنید البته باید مطمئن شوید که وسایل ضد هوایی را نابود ساخته‌اید گرچه احتمال دارد یک نفر هم در زمین کمین کند و منتظر شما باشد که با هواپیمای خود به او نزدیک شوید.

آن‌ها به صحبت‌های خود اینگونه ادامه دادند:

اگر مبارزات هوایی بیشتر مورد توجه شما قرار گرفته، فرصت‌های جالب زیادی هم برای آن وجود دارد. برخی از افراد ما در فرار کردن بسیار خوب هستند و می‌توانند بدون اینکه کشته شوند، از میان دره‌های عمیق و باریک با هواپیما رد شوند. این کار سخت است اما همان لحظات “Only in Battlefieldای” را ارائه می‌دهد که می‌دانیم دوست‌شان دارید.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

نسخه بتای آزاد Battlefield 1 در ۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. از محتویات آن می‌توان به نقشه Sinai Desert و دو حالت محبوب این فرانچایز یعنی Conquest با پشتیبانی از ۶۴ بازی‌باز و Rush با پشتیبانی از ۲۴ بازی‌باز اشاره کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید