Battlefield 1 – جزئیاتی از Premium Pass و محتوای دانلودی منتشر شد

۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۸

به‌تازگی جزئیاتی از نسخه Premium Pass عنوان Battlefield 1 و محتوای دانلودی این بازی در صفحه اوریجین آن به اشتراک گذاشته شده که برای مشاهده جزئیات می‌توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

با خرید Premium Pass به نقشه‌های جدید بخش چندنفره، چهار گسترش‌دهنده دیجیتالی، میزان وسیعی از سلاح‌های تازه، اسکین و Dog Tags زودتر دسترسی خواهید داشت.

همان‌طور که در صفحه اوریجین توضیح داده شده، قیمت آن ۴۹٫۹۹ دلار/۳۹٫۹۹ یورو خواهد بود و اولین محتوای دانلودی بازی، They Shall Not Pass نام دارد. این محتوای دانلودی، ارتش فرانسه را در ماه مارس ۲۰۱۷ (۱۱ اسنفد الی ۱۱ فروردین) به بازی اضافه خواهد کرد:

دو هفته سریع‌تر به چهار بسته گسترش‌دهنده دسترسی پیدا کنید و ارتش فرانسه در تمام نقشه‌های بخش چندنفره به جنگ ملحق می‌شود.

علاوه بر این، یکی دیگر از گسترش‌دهنده‌ها امپراتوری روسیه را به بازی اضافه خواهد کرد. آیتم‌های سلاح‌ها، Dog Tags و اسکین‌ها از شروع نوامبر ۲۰۱۶ (سه‌شنبه ۱۱ آبان) به‌صورت ماهانه در قالب Battlepack ارائه می‌شوند.

ادامه توضیحات بدین شرح است:

برای Operationها، حالت‌های بخش چندنفره، کلاس Elite، سلاح‌ها، وسایل نقلیه و سایر موارد جدید دیگر آماده شوید. Battlefield 1 Premium Pass شامل ۱۶ نقشه جدید بخش چندنفره، ۲۰ سلاح تازه، چهارده Dog Tags منحصر به‌فرد و ۱۴ Battlepack دیگر برای اسکین‌های مستقل سلاح‌ها خواهد شد. هر Battlepack به‌صورت ماهانه از شروع نوامبر ۲۰۱۶ (سه‌شنبه ۱۱ آبان) در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

نسخه بتای آزاد Battlefield 1 در ۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. از محتویات آن می‌توان به نقشه Sinai Desert و دو حالت محبوب این فرانچایز یعنی Conquest با پشتیبانی از ۶۴ بازی‌باز و Rush با پشتیبانی از ۲۴ بازی‌باز اشاره کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید