گیفت کارت
گیفت کارت

حالت واقعیت مجازی Resident Evil 7 نسبت به E3 بهبود یافته است

۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۷

در E3 2016 بود که Resident Evil 7 معرفی شد و با دید اول‌شخص باری دیگر پا به میادین بازی‌های ویدئویی گذاشت. ضمن معرفی و ارائه‌ی تریلر، دمویی هم از این عنوان منتشر شد و توانستیم آن را در واقعیت مجازی تجربه کنیم که جزوی از نسخه‌ی کامل Resident Evil 7 هم خواهد بود. با این حال، نسخه‌ی دمو هم چون چیز کاملی نیست، ایراداتی داشت و شکایت‌ها و انتقاداتی هم شد و خوب بهینه‌سازی نشده بود. حال ظاهرا اعلام شده که حالت واقعیت مجازی این عنوان نسبت به دموی E3 بهبود یافته که می‌توانید در ادامه از جزئیات بیشتری مطلع شوید.

از آن زمان، یعنی E3، کپ‌کام پافشاری کرده و با استفاده از بازخوردها و پیشنهادات، سعی در بهبود حالت واقعیت مجازی Resident Evil 7 داشته است. تهیه‌‌کننده‌ی این بازی، مسچیکا کواتا در مصاحبه‌ای با وب‌سایت مترو، از رسیدگی به انتقادات و تیم سازنده گفته است:

ما چیزهای زیادی از نمایش حالت واقعیت مجازی در E3 آموخته‌ایم و نسخه‌ای که در گیمزکام و غرفه‌ی سونی به‌نمایش گذاشتیم، واقعا نسبت به قبل بهبود یافته بود و مانند دموی E3 نبود.

او همچنین ادامه داد:

ما از آن دمو، آموختیم که چه نوع تنظیمات، بهینه‌سازی و کیفیتی نیاز داریم تا هرچه تعداد از بازیکنان که ممکن است، با آن راحت باشند و لذت ببرند.

ما می‌خواهیم تا به بررسی محیط بازی بپردازیم و به جاهایی در Resident Evil بریم که حس آن‌چنان زیادی را القا نمی‌کنند. ما بهینه‌سازی‌هایی انجام داده و چیزهایی را بهبود بخشیده‌ایم؛ مانند سرعت راه‌رفتن شخصیت‌ها و طراحی دوربین به‌صورتی که صاف نباشد و با توجه به زاویه‌ی حرکت شما زاویه‌ی آن هم تغییر یابد، و جداسازی جنبش محور افقی در آنالوگ از محور عمودی. تمامی این بهبودها و تنظیمات کوچک بعد از E3 هستند. من فکر می‌کنم که واقعا به میزان راحتی هرچه بیشتر تجربه‌ی بازی افزوده‌ایم.

در آخر لازم به‌ذکر است که Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه‌ی ۲۰۱۷ (۵ بهمن) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن عرضه خواهد شد و همچنین از پلی‌استیشن وی‌آر پشتیبانی می‌کند و دارای حالت واقعیت مجازی خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • اسم رزیدنت ایول امد یادی کنم از یکی از برترین بازی های نسل قبل که در سبک رزیدنت ایول۴ بود و میتونم بگم یکی از قوی ترین داستان ها و شخصیت پردازی ها رو داشت و زامبی محور هم بود نام بازی”Deadly Premonition” بود محشر بود محشر، از لحاظ گرافیکی ضعیف بود ولی توی موسیقی- داستان پردازی و شخصیت پردازی فکر نمیکنم دیگه مثلش رو ببینیم شخصیت های یورک-جورج و ایمیلی- و …. فوق العاده بودن و اگر توی تاریکی بازیش میکردین کاملا حس ترس رو القا میکرد داستان بازی کاملا معمایی و پیچیده بود درباره کشته شدن د.ختر های جوان شهر بود و اتفاقات بعدش یادش حسابی بخیر دوستانی که علاقه مند به این سبک هستن به هیچ عنوان از دستش ندن

  0
  0
 • HSM گفت:

  من امیدی به این بازی ندارم , رزیدنت اویل رو نابود کردن

  0
  0
 • Ali_rashedi گفت:

  کم کم کپکام داشت نا امید میکرد ما رو مخصوصا با این ریمستر های مسخرش که هرچی بازی داشت رو ریمستر می کرد و دلیل اصلیش هم نادانی طرفدار که میرفتن میخریدن ، اگه یه ریمستر طرفدارا ازش استقبال نمیکردن انقدر گستاخانه به این کار زشتش ادامه نمیداد!

  تنها چیزی که میتونست ترغیب کنه منو تغییرات بزرگ بود که خوشبختانه تغییرات زیادی تو این نسخه هست و نشون میده کپکام سر عقل اومده ، منم به عنوان یه طرفدار قدیمی براش ارزوی موفقیت دارم

  0
  0
 • snake alone گفت:

  این بازی اصلا زامبی نداره Confused تو اخرین تریلر یارو داشت از دست یه زنیکه فرار میکرد…خو کاشکی حداقل اسم رزیدنت رو از روش بردارن

  0
  0
 • mohamadp88 گفت:

  ما دعا کردیم p.t زنده بشه، یجورایی این اتفاق با معرفی این بازی افتاد اما در سطحی پایین تر از p.t. ولی از اونور رزیدنتو ازمون گرفتن.ای کاش حداقل دوربینش سوم شخص بود.

  0
  0