تماشا کنید: مقایسه‌ی عملکرد Deus Ex: Mankind Divided در پی‌اس۴ و ایکس‌باکس‌وان

4 شهریور 1395 - 00:58

دیجیتال فاندری همیشه برای مقایسه‌ی عملکرد نسخه‌های مختلف یک بازی حاضر است و این بار نوبت به مقایسه‌ی Deus Ex: Mankind Divded برروی ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ رسیده است! عملکرد بازی در هردو نسخه عالی است و زیبا به‌نظر می‌رسد، اما با کنسول نسل هشتمی سونی می‌توان از رزولوشن بالاتری بهره برد. در ادامه همراه گیمفا باشید تا ویدئوی مقایسه‌ای این بازی را تماشا کنید.

طبق ویدئوی مقایسه‌ای دیجیتال فاندری، نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ با رزولوشن ۱۰۸۰p اجرا می‌شود در ایکس‌باکس‌وان هم بازی با رزولوشن ۹۰۰p ارائه می‌شود. با وجود رزولوشن پایین‌تر، دیجیتال فاندری اشاره کرده که anti-aliasing بازی در هر دو کنسول قابل توجه است.

با این حال، با توجه به صحبت‌های دیجیتال فاندری، گهگاهی نرخ فریم بازی به زیر ۳۰ می‌رسد و شاهد افت فریم هستیم، گرچه این موضوع در ایکس‌باکس‌وان بیشتر از پلی‌استیشن۴ نمایان است.

به‌هرحال اگر دارای پلی‌استیشن۴ هستید که خوشا به حال‌تان! ولی اگر از ایکس‌باکس‌وان بهره می‌برید و واقعا مایل به تجربه‌ی Mankind Divided هستید، چاره‌ای جز تجربه برروی این کنسول ندارید، البته آن‌قدرها هم برروی ایکس‌باکس‌وان مشکل وجود ندارد و فقط پلی‌استیشن۴ را می‌توان ترجیح داد. اکنون می‌توانید این ویدئوی مقایسه‌ای دیجیتال فاندری را مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید