بازی Duelyst هم اکنون برروی استیم در دسترس است

۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲

بازی Duelyst هم اکنون در استیم در دسترس قرار گرفته است. کلیه پیشرفت‌ها در نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی موجود به این بازی منتقل خواهند شد، برای این کار کافی است تا با مشخصات مشابهی وارد بازی شوید.

در اوایل این ماه گزارشی مبنی بر انتشار بازی Duelyst برروی استیم منتشر شد و اکنون بازیکنان امکان دریافت آن را خواهند داشت. بازیکنان همچنین می‌توانند در انتظار بسته گسترش دهنده کامل این بازی به نام Denizens of Shim’zar باشند که در تاریخ ۳۰ اوت (۹ شهریور ماه) برای این بازی منتشر خواهد شد و ۱۰۵ کارت جدید را معرفی خواهد کرد که مجموعه کارت‌ها را به ۴۰۰ خواهد رساند.

شما امکان پیش خرید Spirit Orbs که برای بسته‌های کارت الزامی می‌باشد را خواهید داشت که در حال حاضر شامل تخفیف می‌شود و به شما ۵۰ orb می‌دهد. اگر شما اقدام به پیش خرید کنید کارت Shim’Zar برای شما باز خواهد شد. ۱۰ درصد از پول این پیش خرید صرف Duelyst World Championship Circuit خواهد شد. کیت لی به عنوان کارگردان نوآور این بازی اعلام کرد که نسخه استیم بازی Duelyst دقیقاً مشابه کلاینت معمول آن می‌باشد. از دیگر فواید نسخه استیم این بازی، می‌توان به امکان مشاهده دوستانی که در حال اجرای این بازی می‌باشند از طریق لیست دوستان اشاره کرد.
بازی Duelyst همچنین برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد اما هنوز تاریخ عرضه‌ای برای آن عنوان نشده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید