بروزرسان جدید بازی Fallout 4 برای بسته دانلودی Vault-Tec Workshop هم اکنون در دسترس است

۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵

شرکت بتسدا اعلام کرد که بروز رسان مربوط به بسته دانلودی Vault-Tec Workshop بازی Fallout 4 هم اکنون برای کلیه پلتفرم‌ها در دسترس است. بازی بصورت خودکار برروی ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی بروز رسانی خواهد شد اما بازیکنان کنسول پلی‌استیشن ۴ با پیچیدگی بیشتری مواجه خواهند بود.

اگر شما بازی Fallout 4 را برروی پلی‌استیشن ۴ بازی می‌کنید در ابتدا نیاز خواهید داشت که مطمئن شوید بازی در حال اجرا قرار ندارد، پس از اطمینان حاصل نمودن از این موضوع شما بایستی به Related Items بروید که در زیر آیکون بازی Fallout 4 در داشبورد قابل مشاهده خواهد بود. سپس باید My Add-Ons را انتخاب کنید و فلش دانلود را برروی Vault-Tec Workshop قرار دهید. در نهایت تنها باید منتظر بمانید تا این بروز رسانی دریافت و نصب شود.

اگر راه حل گفته شده کارساز نبود، شرکت بتسدا توصیه کرده است که بازی Fallout 4 و محتویات آن را دوباره نصب کنید. این بروز رسان موجب اضافه شدن تکسچرهای باقی مانده، برطرف نمودن باگ مربوط به NPC و برطرف شدن مشکلات مربوط به صدا خواهد شد.

بازیکنان کنسول پلی‌استیشن ۴ همچنان باید در انتظار مادهای این بازی بمانند و هنوز تاریخ عرضه‌ای برای آن اعلام نشده است.
به تازگی بازی Fallout 4 بروز رسان دیگری را دریافت کرده است که پشتیبانی بازی از بسته دانلودی نهایی بازی یعنی Nuka-World را فراهم خواهد نمود و قابلیت حذف محتویات اضافه بدون نیاز به پاک کردن کامل را فراهم خواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید