توضیح بانجی پیرامون موضوع رایگان شدن بازی Destiny

۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰
پرونده بازی Destiny هرگز بسته نشده است!

مدتی پیش خبری منتشر شد و در آن از احتمال رایگان شدن بازی Destiny صحبت شده بود. بانجی برای برطرف نمودن ابهامات اطلاعیه‌ای در مورد این موضوع ارسال کرده است.

شرکت بانجی در اطلاعیه خود اعلام نمود:

احتمال دارد که به تازگی شاهد رایگان شدن بازی Destiny برروی برخی از استور‌های مربوط به کنسول‌ها بوده باشید. با آنکه از طریق آنها بازیکنان این بازی را دریافت خواهند کرد اما آنها تنها قادر به اجرای حالت آزمایشی این بازی بصورت رایگان خواهند بود و در صورتیکه بازیکنان بخواهند به پیشرفت خود از طریق این نسخه دیجیتالی ادامه دهند نیاز به خرید نسخه Collection معرفی شده این بازی خواهند داشت تا به محتوای بیشتر دسترسی پیدا کنند.

نسخه Collection این بازی هفته گذشته معرفی و در کنار بازی اصلی شامل کلیه بسته‌های دانلودی آن می‌شود. قیمت این بسته ۶۰ دلار بوده و در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد. افرادیکه این نسخه را بصورت دیجیتالی پیش خرید کنند امکان اجرای بازی اصلی و بسته‌های گسترش دهنده آن یعنی Dark Below ،House of Wolves و Taken King را از زمان پیش خرید خواهند داشت اما امکان اجرای بسته Rise of Iron تا زمان انتشار رسمی آن وجود نخواهد داشت.

بسته گسترش دهنده Rise of Iron در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان ارائه خواهد شد. این بسته چهارمین بسته بازی Destiny خواهد بود. بسته‌های پیشین این بازی شامل The Dark Below ،House of Wolves و The Taken King می‌شوند. این بسته محتویات جدیدی نظیر مراحل، ابزار و موارد دیگری را به بازی اضافه خواهد کرد.
ادامه بازی Destiny نیز در دست ساخت قرار دارد و طبق برنامه ریزی در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید