گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 | بخش اول: Siegward of Catarina (اختصاصی گیمفا)

راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 | بخش اول: Siegward of Catarina (اختصاصی گیمفا)

دنیای سری عناوین Souls، دنیاییست بسیار پیچیده و البته در اکثر موارد، مرتبط یه هم. انواع و اقسام رمز و رازهای محتلف در تک تک کوش و کنارهای این عناوین وجود دارند و بسیاری از کسانی که این بازی ها را حتی چند بار نیز به پایان می رساندد حتی متوجه نمی شوند که چنین رازهایی وجود داشته است زیرا پیشروی در این رازها و کشف آنها نیازمند انجام کارهایی خاص در زمان های خاص است که خیلی از ما اصلا نمی دانیم که باید آنها را انجام دهیم. یکی از مهمترین این رمز و رازها مربوط به شخصیت های مختلفی است که در دنیای این عناوین می بینیم و هر کدام برای خود یک دنیا پیچیدگی هستند و خیلی از آنها یک خط داستانی کامل دارند که حتی در برخی موارد انجام یکی از آن خطوط داستانی منجر به شکست در خط داستانی شخصیت دیگر می شود و  برای این که بتوانید همه را انجام دهید بایستی چندین بار بازی را به اتمام برسانید. در نسخه سوم Dark Souls نیز همین مسئله کاملا مشهود است و بازی پر است از انواع و اقسام شخصیت های مختلف با رفتار مختلف و عقایدی که بسیار با دیگران متفاوت است و البته یک خط داستانی که در مورد برخی شخصیت ها بسیار کوتاه و در مورد برخی، مانند همین شخصیتی که در این مطلب برای شما در نظر گرفته ایم طولانی تر است. هر کدام از آنها خواسته هایی از شما دارند و باید آنها را در روندی درست و در زمانی درست انجام دهید تا در خط داستانی آنها پیش بروید و نهایتا آنها را تبدیل به یک دوست برای خود نمایید که می توانید در باس فایت های بسیاری به کمک شما بیایند و یا برعکس، دشمن شما شوند و با دیدن شما حمله کنند و مجبور شوید آنها را بکشید.

dark-souls-iii-siegward-quest-guide

خط داستانی و ماموریت Siegward of Catarina

روابط شخصیت ها با شما و ارتباط خط داستانی آنها با یکدیگر در Dark Souls 3 بسیار جالب و به هم پیوسته است و بدون اطلاع و آگاهی ذقیق در روند داستانی آنها و اطلاع از رابطه ان ها را یکدیکر، نمی توانید تمام آنها را به درستی پیش ببرید لذا در این موارد وحود یک راهنما بسیار کارامد است. راهتنماهای بیشماری در سراسر اینرنت برای این عنوان وحود دارد اما نکته اصلی اینجاست که این راهنماها به زبان فارسی نیستند و در واقع راهنمای خاصی به زبان فارسی وجود ندارد مخصوصا در مورد عنوان Dark Souls 3 که یک بازی جدید است. بنابراین تصمیم گرفتم تا با توحه به شناخت و تسلط کاملی که از این عنوان دارم و مطالب و راهنماهای خارجی، یک راهنمای قدم به قدم فارسی در مورد تمامی شخصیت های موحود در Dark Souls 3 برای شما عزیزان آماده کنم تا کاملا با خط داستانی هر یک و آیتم هایی که می توانید از آنها بگیرید و… آشنا شوید و بتوانبد با آگاهی بیشتری این عنوان را انجام دهید. انشالله قصد دارم تا بعد از پایان این مقالات راهنما در مورد شخصیت ها، یک راهنمای فارسی از پیشروی در بازی نیز برای شما آماده کنم تا تمام دیوارهای مخفی و آیتم های مهم و موارد پنهان در بازی را کاملا بشناسید. امیدوارم که این روند مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد و این مقالات راهنما بتوانند گاهی به کمک شما بیایند. امیدوار هستم که این مقالات راهنمای Dark Souls 3 که برای اولین باز در کشورمان توسط گیمفا انجام می شود مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. امروز با اولین قسمت از سری مقالات راهنمای قدم به قدم ارتباط با شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

dark-souls-iii-siegward-profaned-capital

Siegward of Catarina، یکی از شخصیت های جالب سری سولز

Siegward of Catarina یکی از مهمترین شخصیت ها در نسخه سوم دارک سولز ۳ است که انجام کامل روند ماموریت و خط داستانی وی پیچ و تاب زیادی دارد و نیازمند اطلاعات و آگاهی بالایی است. وی اهل یکی از قدیمی ترین سرزمین های معرفی شده در این سری یعنی کاتارینا است که قبلا نیز در شماره های قبلی کسانی که که شاید اجداد وی بوده اند دیده ایم که حتی از لحاظ اسم نیز به هم شبیه هستند و سیگوارد و سیگمیر نام دارند. به عنوان اولین بخش این راهنما، شخصیت Siegward of Catarina و توضیح خط داستانی وی را برای شما عزیزان در نظر گرفتم که توجه شما را به آن جلب میکنم.

Siegward of Catarina یکی از NPC های بازی  Dark Souls 3 است که زره Catarina Set را به تن کرده و سلاح وی نیز Zweihander است و همچنین سپر Pierce shield را در دست دارد. ابتدا اطلاعاتی کلی از این شخصیت را برای شما بازگو می کنم:

 • این شخصیت قابل کشتن است.
 • وی می تواند در باس فایت Yhorm the Giant به کمک شما بیاید.
 • Gesture (حالت) “Toast” را به شما می دهد.
 • Gesture (حالت) “Sleep” را به شما می دهد.
 • Gesture (حالت) “Rejoice” را به شما می دهد.
 • اگر وی را از rithyll dungeons آزاد کنید به شما Titanite slab که یکی از مهمترین آینم ها در بازی است را پاداش خواهد داد.
 • به شما  “Siegbrau” را می دهد.
dark-soul-3-wiki-siegward-of-catarina-cover

نخستین محل ملاقات با Siegward of Catarina در کنار آسانسور

خط داستانی:

مرجله اول: شما اولین بار می توانید Siegward of Catarina را در منطقه Undead Settlement ملاقات کنید. وی دقیقا بعد از قسمتی که شخصیت  Eygon of Carim نشسته است در کنار آسانسور قرار دارد. البته وقتی شما به آسانسور می رسید وی را می بینید که با آن بالا می آید و کنار آسانسور می ایستد. بعد از این که با او صحبت کردید و تمام دیالوگ های وی را شنیدید، وی به لبه بالایی همان ساختمان نقل مکان می کند که در یالای آسانسور قرار دارد. وقتی که اسانسور دارد بالا می رود باید به موقع از روی آن به روی یک لبه چوبی که می بینید بپرید و وقتی از پنجره به روی بالکن برسید وی را می بینید که بر روی لبه بالکن نشسته است. دوباره کامل با وی صحبت کنید. وی از یک Fire Demon صحبت می کند که اگر از روی همان لبه به پایین بپرید و جلو بروید به منطقه وی می رسید. وقتی با آن هیولا وارد مبارزه شوید Siegward نیز به مبارزه می آید. به وی کمک کنید تا هیولا را یکشد تا چند Gesture مختلف و Siegbrau پاداش بگیرید.

توجه: اگر بار اولی که وی را کنار آسانسور دیدی با وی حرف نزده باشید وی ناپدید می شود و دیگر به این قسمت هایی که گفتم نمی رسید. اگر هم در هنگام مبارزه با Fire Demon کشته شوید وی دوباره در همان منطقه ظاهر خواهد شد و میتوانید محددا ادامه دهید. اما اگر وی در هنگام مبارزه کشته شود دیگر ناپدید خواهد شد.

dark-souls-iii-siegward-undead-settlement

دومین ملاقات با Siegward of Catarina در لبه بالکن همان ساختمان بالای آسانسور

مرحله دوم: بعد از انجام مرحله اول، شما می توانید وی را در چاهی دقیقا در بیرون از محل بونفایر  Cathedral of the Deep پیدا کنید. البته وی را نمی بینید زیرا در ته چاه است و فقط می توانید با وی صحبت کنید. اما اگر کارهای زیر را انجام نداده باشید قادر نخواهید بود تا با وی صحبت کنید:

۱- شما باید در دو دهنه آبی رنگ و بزرگی را از بونفایر Rosaria’s Bedchamber به آن می رسید را باز کرده باشید که میانبری به قبرستان را باز میکند.

۲- بعد از انجام این کار باید یک بار بازی را ریلود کنید تا بتوانید با Siegward حرف بزنید.

۳- باید زره Siegward یعنی Catarina Set را از شخصیت Unbreakable Patches گرفته یا خریده باشید و هنگام صحبت با Siegward آن را به وی که در چاه است بدهید. (اگر هم این زره را از بار قبلی که بازی را تمام کرده اید در اختیار دارید می تواندی همان جا از آن استفاده کنید).

dark-souls-iii-siegward-cathedral

ملاقات سوم البته به صورت صوتی از ته چاه با Siegward of Catarina !

مرحله سوم: بعد ارز این که وی را از چاه نجات دادید، وی در Irithyll of the Boreal Valley ظاهر خواهد شد. از طریق دریاچه نزدیک بونفایر Distant Manor به یک اتاق آب گرفته پر از زنان عنکبوتی شکل که در آب هستند می رسید و از آنجا به اتاقی که Siegward در آن نشسته است می رسید. وی در جلوی شومینه نشسته و مشغول استراحت است. وی مقداری  Estus Soup درست کرده است که از آن به شما نیز می دهد و همچنین اگر در قسمت قبلی Gesture ها را از وی یاد نگرفته باشید می تواند در اینجا آن ها را از Siegward بگیرید.

توجه: اگر شما به  Irithyll Dungeon وارد شده باشید وی دیگر در مرحله سوم ظاهر نخواهد شد وخط داستانی وی در مرحله بعد ادامه می یابد. همچنین اگر در مرحله سوم وی را ملاقات نکرده باشید او دیگر به کمک شما در مبارزه با Yhorm the Giant نخواهد آمد.

توجه: اگر شما با Siegward در مرحله ای که درون چاه بود صحبت نکرده باشید و به Irithyll Dungeon رفته باشید باز هم میتوانید ماموریت وی را انجام دهید. بایستی به قسمت چاه بازگردید و با وی صجبت کنید و زره را به وی بدهید تا وی بلافاصله در جلوی شومینه طاهر شود.

مرحله چهارم: در Irithyll Dungeon میتوانید  Siegward را که در یک سلول زندانی شده است پیدا کنید. برای آزاد کردن وی جتما لازم نیست تا ابتدا با وی حرف بزنید تا او از کلید سولول با شما صحبت کند و میتوانید یک راست وقتی کلید را داشتید برای آزاد کردن وی بروید اما اگر می خواهید با وی صحبت کنید باید به قسمتی که یک غول در آنجا خواببده است و در کف آن پر از است موشهای بزرگ بروید. در اینجا پنجره سلول Siegward را می بینید و می توانید با وی صحبت کنید تا از شما بخواهد او را آزاد کنید. بسیار مراقب موش ها باشید زمانی که با وی صحبت میکنید زیرا که انها چندین بار پشت سر هم ظاهر می شوند و از لانه بیرون می آیند.

در ادامه این قسمت شما باید به یک منطقه فاضلاب مانند بروید که در آنجا دو صندوق وجود دارند. یکی از این صندوق ها حاوی Old Cell Key است که برای مرحله پنجم و آزاد کردن Siegward آن را نیاز دارید. مراقب Basilisk ها که پشت سر هم ظاهر می شوند باشید.

maxresdefault

چهارمین ملاقات با Siegward of Catarina که جلوی شومینه لم داده است!

مرحله پنجم: برای رسیدن به سلول  Siegward (از سمتی که بتوانید وی را آزاد کنید) به بونفایر  Profaned Capital بروید. از بونفایر با نردبانی که وجود دارد به پایین بروید و از روی یک سری خرابه ها که حفره ای در دیوار ایجاد کرده اند به بیرون بروید. در اینجا درست قبل از این که وارد یک منطقه با چندین راهرو مختلف بشوید یک Gargoyle بدون سر ظاهر می شود و می توایند با وی مبارزه کنید یا سریعا به داخل منطقه راهروها بروید. در اینجا بسیار مراقب باشید زیرا دو حفره وجود دارد که اگر آنها را نبینید به پایین می افتید و چندین دشمن بر سر شما می ریزند.  در منطقه راهروها با دقت حفره ها را رد کنید تا به یک مسیر چوبی برسید که در پایین آن، منطقه فاضلابی را با چندین Sewer Centipedes که در آن قرار دارند می بینید و همچنین یک ساختمان کلیسا را نیز مشاهده خواهید کرد. از نردبان پایین بروید و مراقب این دشمنان باشید و همچنین بدانید که آب این منطقه شما را مسموم خواهد کرد و در صورت زیاد ماندن در آن سمی خواهید شد. سریعا به سمت دیوار کنار کلیسا که یک نردبان قرار دارد بروید و از نردبان بالا بروید. مسیر را ادامه دهید تا به روی سقف کلیسا برسید. در روی سقف یک دشمن NPC قدرتمند می بینید که باید با وی مبارزه کنید و بعد از کشتن وی آیتم Logan’s Scroll را به دست می آورید.  از روی سقف به سمت پله هایی که از آن بالا آمدید تا به آنجا برسید نگاه کنید و یک دریچه را بر روی دیوار روبروی خود می بینید که می توانید با دورخیز و دویدن به داخل آن بپرید. پس از پریدن به داحل ان و ادامه مسیر به سلول Siegward خواهید رسید. از Old Cell Key استفاده کنید تا درب سلول را باز کنید تا وی را آزاد نماید و او به شما آیتم ارزشمند Titanite slab که برای آخرین مرحله ارتقای سلاح ها و .. نیاز است می دهد. همچنین در این سلول حلقه Covetous Gold Serpent Ring زا پسدا میکنید که از نظر من مهمترین حلقه بازی است و حتی یک بار نیز آن را از دست خود خارج نکردم زیرا یاعث می شود تا دشمنان روح بیشتری پس از مردن به شما بدهند و در این بازی که روح همه چیز است و باید شخصیت خود را با آن ازتقا دهید، دریافت روح بیشتر از دشمنان مزیتی بزرگ است. همچنین اگر دیگر نمیخواهید ماموریت وی را ادامه دهید در اینجا می توانید Siegward را یکشید و زره وی را به دست اورید البته اول Titanite slab را از او بگیرید. البته کشتن وی توصیه نمی شود.

maxresdefault (1)

Siegward of Catarina در زندان و در سلولی که در آن گیز افتاده است و شما باید وی را ازاد کنید، البته در این تصویر آزاد کرده اید زیرا که پیش وی در سلول هستید.

مرحله ششم: بعد از آزاد کردن Siegward از سلول، زمامی که به قسمت مه گرفته مبارزه با  Yhorm the Giant می رسید، یک کات سین نمایش داده می شود که در آن Siegward را می بینید که در کنار شما به قسمت مبارزه با باس می روند. اگر خط داستانی وی را کاملا دنبال نکرده باشید وی به کمک شما نخواهد آمد و اصلا این کات سین پخش نخواهد شد. اگر Yhorm the Giant را قبل از ازاد کردن Siegward از سلول کشته باشید زمانی که دوباره به منطقه باس فابت برگردید یک شمشیر  Storm Ruler دیگر را نیز بر روی زمین پیدا می کنیداما دیگر زره را در این حالت به دست نخواهید آورد.

مرجله ۷: (اگرYhorm the Giant سومین Lord of Cinder شماست این مرحله را هر چقدر سریعتر می توانید انجام دهید) بعد از کشتن Yhorm the Giant (همراه Siegward) به سراغ وی که نزدیک همان بونفایر نشسته است بروید و برای آخرین بار با وی صحبت کنید و سپس وی به خواب می رود. اگر در این قسمت شما بدون این که در بونفایر همان منطقه باس فایت استراحت کنید به سمت منطقه اتاق پادشاهی بروید، در بازگشت می بینید که Siegward در همان جایی که به خواب رفته بود مرده و زره و تجهیزاتش را برای شما گذاشته است تا بردارید.

دیگر حالت ها:

اگر شما Yhorm the Giant را در حالی که هنوز Siegward  در چاه Cathedral of the Deep گیر افتاده است، بکشید، باز هم وقتی وی را از چاه آزاد کنید تمام مراحل را می توانید به ترتیب گفته شده انجام دهید و وی در تمام آنها ظاهر می شود و وقتی که وی را در آشپزخانه جلوی شومینه می بینید از شما تشکر خواهد کرد به خاطر انجام ماموریتش یعنی کشتن Yhorm the Giant در غیاب او و به شما  Emit Force و Siegbrau پاداش خواهد داد. سپس وی را در سلول خواهید یافت (حتی اگر قبلا در آن را باز کرده باشید) و به مانند خالت های قبل یه شما Titanite slab خواهد داد. سپس وی را در اتاق باس Yhorm the Giant که قبلا کشته اید می بینید و به شما یک Siegbrau دیگر خواهد داد و سپس یه خواب می رود. وقتی که Storm Ruler را از کنار بونفایر بردارید و به انجا بازگردید وی رفته است و برای شما  Storm Ruler خودش و Pierce Shield را باقی گذاشته است. اگر دوباره منطقه را ریلود کنید و به همین مکان بیایید روی زمین Catarina Set یعنی ست زره وی را نیز خواهید یافت.

12345678910(25 رای, میانگین آرا 9٫32 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. dead master گفت:

  راهنمایی جالبی بود ولی اقای بابایی بازی رو باید این قدر بازی کرد تا یاد گرفت و گرنه مزه نمیده فرضا من متال فانتوم رو دارم بازی میکنم یه مرحله اش سخته میرم تو اینترنت اموزش رو میبینم بعد میام همون کار ها رو انجام میدم پس یعنی من بازی نمیکنم دارم تقلید میکنم (فرضا). ممنون

  34Thumb up 14Thumb down
  • دکتر گیمر(pooria0071) گفت:

   نه این با اون کمی فرق داره. گاها دنیای سولز انقدر پیچیده میشه که نمی تونید اصلا تصور کنید. انجام دادن بعضی کار ها تو دنیای سولز و بلاد بورن بدون راهنمای آنلاین غیر ممکنه. مثلا تو بلادبورن امکان نداره بلاد راک یا تونسیل استون رو بدون راهنمای آنلاین پیدا کنید. همینطور الد ورکشاپ رو. میدونم که شما منظورتون دقیقا چیه از این مزه نمیده و آدم خودش باید کشف کنه اما حقیقتا سری سولز رو نمیشه با آزمون و خطا همه چیزش رو کشف کرد چون خیلی چیز ها در هر نیو گیم فقط یبار پیش میادش.

   نظر محبوب به انتخاب کاربران 51Thumb up 2Thumb down
   • VMahdi گفت:

    old workshop رو من همینطوری پیدا کردم ، گفتم الکی که نمیشه اونجا یک در باشه انقدر ازمون و خطا تو پریدن ها کردم که نمیرم تا رسیدم بهش .
    ولی بله درسته همش رو نمیشه حداقل بدون اگاهی قبلی پیدا کرد . ولی باز غیر ممکن نیست !

    9Thumb up 3Thumb down
   • EDWiN گفت:

    خب دکتر باز خیلیا هستن که خودشون دست به کشف تمام چیز های بازی میزنن Smile
    پلیر ها باهم فرق دارن. یک سری هستن که کلا با راهنما پیش میرن
    یک سری هستن که بعضی از مکان ها که نمیتونن با راهنما پیش میرن یا چیزایی که نمیتونن دست به کشفش بزنن
    یک سری هم هستن کلا خودشون همه چیز بازی رو کشف میکنن و بازی رو تمام میکنن که مختص به اونایی هست که تمام بازی رو میگردن و به اسناد و نوشته های بازی توجه خاصی میکنن و بدنبال حل معماهای بازی به تنهایی هستن که واقعا افراد باهوشی هم به حساب میان

    4Thumb up 3Thumb down
    • دکتر گیمر(pooria0071) گفت:

     ببین اینجور در نظر بگیر: یک منطقه ای تو بازی هست به اسم لکچر بیلدینگ. تو بازی اولش با یک نفر پشت پنجره صحبت میکنی. بعدش به غیر از اون سه چهار تا ان پی سی دیگه هم هستن. بعد از یکی از باس فایت ها اون یارو تبدیل به هیولا میشه. قبل از یکی از باس فایت ها (باس فایت ها خطی نیستند!) بهت آتیش زن میده، بعد از یه باس فایته دیگه بهت تانسیل استون میده، اگه یه باس فایته دیگه بری هیولا میشه. والا اینجوری نمیشه آزموم خطا کردش. میدونی کشفیات این بازی کشف کردنی نیستن! دونستنی هستن. اتفاقی کشف میشن! باری همین راهنمای آنلاین بنظرم باعث افزایش بهره وری از بازی میشه و لذت بیشتری داره. البته به نظر خودم اینجوریه.

     5Thumb up 1Thumb down
     • EDWiN گفت:

      آقا دکتر خب سلیقه ی هر شخص با دیگری متفاوته اما بنظرم باید خودت داستان بازی و مکان و اتفاقات بازی رو کشف کنی. خودت که میدونی حتی بازی خودش داستان رو بهت نمیگه. خودت باید از صحبت Npc ها و توضیحات یک سری آیتم یا مکان های بازی بفهمی. و تو کل بازی راهنمایی هایی بصورت معما قرار دادن. حتما لازم نیس که تمام معماهارو برای اتمام بازی حل کنی و خب الکی هم قرار ندادن. یک سری میگن این بازی جزو سخت ترین بازی های دنیا هست اما باور کن اولش همه فکر میکنن این سختی تنها از نظر گیم پلی هست و نمیدونن بازی های میازاکی سختی بیشترش ذهنی هست نه اینکه دو تا دشمن بازی بیان دمیج فضایی بدن بعد بگن سخت. این چیزی هست که خودم فهمیدم. چرا ما برای زدن یک باس کمتر میریم راهنما میخونیم اما برای کشفیات بازی اکثرا دنبال راهنما میریم؟ چون قدرت حل معماهای بازی رو نداریم. اما با خودت میگی که آیا اینا که راهنما قرار میدن خودشون از کجا فهمیدن؟ یک سری شانسی فهمیدن- یک سری با توجه به راهنمایی های سایت های دیگه راهنمای خودشونو قرار دادن- یک سری با دلیل مدرک اتفاقات و جاهای مخفی بازی رو کشف کردن که معمولا آخر راهنماشون بهش اشاره میکنن.
      من شخصا علاقه دارم خودم مکان های مخفی و جزیات داستان و داستان باس هایی که کشتن اونها اجبازی نیست بدست بیارم. اون موقع هست که واقعا خوشحال میشی و لذت میبری از کشفی که خودت انجام دادی. حتی میتونی با نوشتن یک جمله تو بازی ( بصورت آنلاین) بازیکنان دیگه هم راهنمایی کنی. کلا من از راهنمایی درمورد اینجور چیزا مخالف هستم. هر کسی که مغزش رو داشته باشه میفهمه
      حتی خودمم اگر بخوام تو بازی یک راهنمایی بنویسم راهنمایی خیلی ریزی میکنم که پلیر بعد فکر کردن درموردش میتونه همه چیز رو بفهمه

      5Thumb up 7Thumb down
   • دقیقا درسته پوریا جان. برخی چیزها رو تو این دنیا نمیشه فهمید واقعا و خیلی پیچیده هستن. باید کمک گرفت گاها

    11Thumb up 1Thumb down
 2. hosseinjavanalmasi گفت:

  ممنون از مقاله ی زیباتون
  به کانال ما هم سر بزنید
  فقط گیم و تکنولوژی اخبار فناوری …
  tekstudio@

  2Thumb up 5Thumb down
 3. Naughty Dog.uncharted 4 گفت:

  اقاى بابایى یه خواهش دارم بلاد بورنم راهنمایشو بزارید حیفه چنین انحصارى رو بخاطر بلد نبودن از دست بدم Cry Cry Cry Cry Cry Cry
  ————————————————–___——-
  ممنون بابت راهنمایى

  7Thumb up 4Thumb down
 4. Hossein E گفت:

  ماشالا من نمیدونم یکشو بازی کردم {همون موقع که اوکده بود} زده شدم سراغ باقیش نرفتم تو برترین بودنش شکی نیست ولی واقعا سخته اولین غول نسخه یکش بود که منو زده کرد با یه شمشیر شکسته اون غوله بی شاخ دمو باید کشت گفتم جتما شمشیرش قویه ولی اصن انگار واکنش نمیداد خودشم با دوضربه منو میکشت خلاصه بیخیالش شدم الانم سر این وسوسه شدم بگیرمش یا نه Thinking Question

  3Thumb up 0Thumb down
 5. dead master گفت:

  چه قیافه عجیبی داره Shut Mouth

  4Thumb up 0Thumb down
 6. mamadtala17 گفت:

  دقیقا همین الان دارم نصبش میکنم ببینم چجوریه

  1Thumb up 1Thumb down
 7. THE LUNATIC FRINGE Resident Fan گفت:

  سعید جان عالی بود این جور مقاله ها امیدوارم تو گیمفا زیاد بشن تا کسایی مثل من اطلاعاتشون بیشتر شه
  راستی تو اون نقد و بررسی ویدیویی چن روز پیش شمشیرا چطوری آتیشی میشدن یا قدرت میگرفتن؟

  2Thumb up 1Thumb down
 8. EDWiN گفت:

  خیلی عالی بود و ممنون بخاطر زحماتتون
  راستی شما کشتن شخصیت های تو بازی رو پیشنهاد میکنید یا نکشتن اونها؟
  یک سری شخصیت ها تو بازی هستن بعد یه مدت بازم همونجا هستن فقط حرفایی که میزنن تغییر میکنه.
  بنظرتون بکشمشون یا زنده شون بزارم؟

  3Thumb up 0Thumb down
 9. پرویز گفت:

  ممنونم سعید جان خیلی خیلی ممنونم خیلی به راهنمای این بازی احتیاج داشتند
  من خودم سری دارک سولز سومین بازی برتر زندگیم هست نسخه سه رو چون وینم پرید نتوسنتم تا اخر بازی کنم ولی به زودی تهیه میکنم و بازی میکنم اما همون قدر که بازی کردم باید بگم خیلی عالی بود طراحی محیط خیلی نظره من رو جلب کرد- گیم پلی تکامل یافته و این که شاید یک فرمول ساده ای رو طی کنه گیم پلی دارک سولز اما اصلا خسته کننده نمیشه همه چیش عالی بود برای من

  1Thumb up 1Thumb down
 10. all pacino گفت:

  ممنون از مطلب من کلا با این بازی نمیتونم کنار بیام بیشتر فال اوت ۴ و ویچر رو بازی میکنم

  2Thumb up 2Thumb down
 11. dark raider گفت:

  ممنون اقای اقا بابایی خیلی خوب بود
  خیلی باید تو بازی حرفه باشید که بتونید از این راهنما ها بنویسید

  2Thumb up 1Thumb down
 12. POKER FACE گفت:

  من الان Siegward of Catania اینو کشتم چیکار کنم Thinking Question Confused

  2Thumb up 0Thumb down
 13. nightmare of monsters گفت:

  منم دارک سولز میخام Cry Cry Cry Cry Cry Cry

  1Thumb up 2Thumb down
 14. dark raider گفت:

  ببخشید میشه لینک جایی رو که دارید میگید اقا سعید ترجمش کردن رو بدید؟؟

  17Thumb up 2Thumb down
 15. Come on Doky COME BACK گفت:

  برام جالبه که این Siegward به من خیانت کرد Really Pissed حالا هم دنبالش وقتی دیدمش کلشو از بدنش جدا کنم Pissed Off Really Pissed

  5Thumb up 2Thumb down
 16. Bane گفت:

  خوب چند چیزو فهمیدم
  ۱-تو خود لایکی : برای این احتمال ام من ۹۰% اطمینان دارم یا تو یا همکار بالاییت (که احتمال ۳۰% خودت باشی) خودتونو لایک میکنید .دلایل الان که دارم تایپ میکنم ساعت ۱۸:۳۴ هست و کامنت شما مال ۱۸:۱۱ دقیقه است شما و کامنته بالاییت سر ۲۰ دقیقه ۱۳ لایک و دو منفی (که یکیش من بودم) در یافت کردید جالب هم تو و هم بالایت دقیقا ۱۳ تا لایک دریافت کردید ! اتفاقی ؟ امکان نداره ! شما حقه بازی
  ترفند لایک دریافت کردن خیلی ساده است!
  یک دلیل دیگه هم دارم : انتقاد شما توی پست ۱۰ عنوان مورد انتظار jrpg مقدار ۳۱ لایک دریافت کردید و ۲۶ منفی خب همه ی کامنت ها با انتقاد شما مخالف بودن ولی یه نفرم کامنت موافق بودن با انتقاد شما رو نداد ! اتفاقی بود ؟

  8Thumb up 24Thumb down
  • Bane گفت:

   من به درست و غلط بودن کامنتت کاری ندارم
   من فقط میخوام یه چیزو ثابت کنم
   تو خود لایکی
   من صد در صد مطمعنم هیتلر شکن داری
   چون توی اون پست jrpg اسمت فرق داشت پس صد در صد سعید شما و ip تو بن کرده
   شما با هیلتر شکن وارد سایت میشی و همه میدونن با هیتلر شکن میشه خود لایکی کرد
   هر چقدر هم منفی منو بدی کاری ندارم
   منم بلدم خودمو لایک بدم
   توی اون پست هم ۳۱ لایک دریافت کردی ولی یه نفر هم با کامنتش حمایتت نکرد !
   اینا اتفاقی نیست

   3Thumb up 16Thumb down
   • Ali Sparda گفت:

    عجیب ترین نکته اینه که شما، اون دوست اولیتون( که احتمالا خودتون هستین) و آقای respawned ( که بازهم خودتون هستین) جدید پیدا شدین و اصلا قبلا حظور نداشتین Neutral
    دیگه کاملا خود لایکی تون معلومه، به علاوه معلومه سعی دارین نویسنده محترم رو تحقیر کنید.
    اگه چشم بینا هم داشته باشین، آقای بابایی تو همون اوایل گفتن که با همکاری سایت های خارجی.
    موفق باشین

    2Thumb up 11Thumb down
   • درود بر شما. دیگه خودتون فهمیدید. من چیزی لازم نیست بگم

    0Thumb up 2Thumb down
 17. Ali Sparda گفت:

  Neutral Neutral Neutral
  الان مثلا ادعا کردی که خیلی میفهمی آقای خود لایک؟ Neutral Neutral Neutral
  شما فقط برو تو گوگل بنویس سیگوارد بعد میبینی ده ها سایت در موردش اینچنین نوشته کرده، کوپی یکدیگر هم نیستن Grin منطق خوبه ها، حیف یه عده یی ندارن No
  بعد چون فقط محتوای متن شباهتی با محتوای متن یه نویسنده دیگه در سایت دیگه یی داره شما میگی آقا سعید کوپی کرده؟؟؟؟ Neutral Neutral Neutral
  انتظار داری راجع به سیب ۱۰ وب سایت طبی نظرات کاملا مختلفی داشته باشن؟
  یا انتظار داری راجع به ترور در gta v هر وب سایت یه زندگی نامه اختصاصی بزنه؟
  واقعا بعضی وقت ها آدم نمیدونه جواب آدمایی مثل شما رو چی بده!!!!
  بعد که بشدت خود لایک هستین به کنار Neutral

  6Thumb up 16Thumb down
 18. عزیزم شما مثل این که حالت خوب نیست. اول مطلب رو بخون نوشتم با استفاده از منایع خارجی. حالت خوبه؟ ایا غیر ازر گیمفا کسی مطلب فارسی اختصاصی راهنما داره؟
  برو خدا روزی تو جای دیگه بده.

  9Thumb up 18Thumb down
  • EDWiN گفت:

   آقای بابایی با این همه احترامی که براتون قاعل هستم فقط عرض کنم که تنها گیمفا نیس مطالب راهنما میزنه. خیلی سایت های دیگه ای هم هست مثل دیجی-.ی اتو که آموزش دارک سولز ۳ تو ۵ بخش همراه با گیم پلی قرار داده Smile
   که البته این سایتی که معرفی کردم نویسندش کلا خودش نوشته راهنما رو. پس بدونید تنها شما نیستید Smile تازه این یک سایتی هست که معرفی کردم

   2Thumb up 1Thumb down
 19. Ali Sparda گفت:

  درود بر بابایی عزیز، مطلب پر محتوایی بود….
  من چهار بار اول کشتمش Grin
  ولی تو جورنی های ۵ به بعد ازش تو جنگ با یورم د جاینت استفاده کردم…
  واقعا بازی فوق العاده یی هستش، الان جورنی هفت هستم، با ۶۶۰ ساعت بازی Neutral

  3Thumb up 3Thumb down
 20. mohamadp88 گفت:

  عالی بود سعید جان. ممنون و خسته نباشی واقعا Yes

  2Thumb up 0Thumb down
 21. Knight Artorias گفت:

  نظر ما ثبت نمیشه؟

  1Thumb up 0Thumb down
 22. ehsan really gamer گفت:

  سلام واقعا خسته نباشید منکه به خاطر گشت نزدن تو مپ ها اساتوس فلاسک خیلی کمی دارم یعنی اون باس فایت اول بازی هم که هوا تاریک میشه همش هشت تا دارم به خاطر همین نمیتونم بازیش کنم حیف که چنین شاهکاری رو از دست دادم

  1Thumb up 0Thumb down
  • Come on Doky COME BACK گفت:

   اطراف باس Old demon King (باس فرعی) یه شمشیر هست که خیلی کمکت میکنه ولی لول استرنج ۵۰ میخواد Wink اون کارتو راهت میکنه چون با ضربه قدرتی ۹۰۰ تا دمیج میده و اسمش هم Fuma Ultra Greatsword هست
   در ضمن میتونی امبر استفاده کنی و Master Of Sword رو احضار کنی تا کمکت کنه

   0Thumb up 0Thumb down
   • ehsan really gamer گفت:

    میشه بگی چطور اینی که میگی رو احضار کنم?

    0Thumb up 1Thumb down
   • iamshayan گفت:

    حاجی
    من بار سوم تو soul of cinder گیر کردم
    میشه بگی چطوری میشه اون تیکه یار احضار کنیم؟؟

    0Thumb up 0Thumb down
   • Master Chief 117 گفت:

    فقط wolf knight sword.
    لامصب چه سرنوست غم انگیزی داشت ارتوریاس.خیلی با این شمشیر حال میکنم

    0Thumb up 0Thumb down
   • ehsan really gamer گفت:

    ممنون اون باس رو بدون احضار کشتم فقط الان بعد از اون اژدهام که جلوتر برم میشه نملس کینگ ولی نملس کینگ رو نمیشه با هشتا فلاسک کشت میشه؟

    0Thumb up 0Thumb down
    • Master Chief 117 گفت:

     عمرا بشه Smile واقعا باید بیخیالش شی باس سختیه.ناسلامتی(اسپویل) پسر گویینه دیگه Big Smile

     0Thumb up 0Thumb down
    • first hunter گفت:

     نیملس کینگ زدنش راحت میشه به شرطی که یه سپر داشته باشی که جلوی دمیج light مقاوم باشه
     پیشنهادم بهت اینه اول باس dragonslayer armor رو بزن بعد با سول اون سپرشو بخر سپرش فکر کنم ۳۸ تا استرنج میخواست این سپر ۹۲ درصد دمیج light رو بلاک میکنه
     وقتیم برش داشتی حتی اگه لازم بود کلاه و دستکش تنت نکن ولی equip load رو زیر ۷۰ درصد نگه دار که استامینات سریع پر بشه
     نیملس ۳ تا حرکت داره که سپر گرفتن جلوش فایده نداره و باید جاخالی بدی که اونارو باید خودت ببینیو یاد بگیری
     اینجوری که گفتم برو تهش شاید فلاسکم اضافه اوردی

     2Thumb up 0Thumb down
     • ehsan really gamer گفت:

      من چند بار تونستم از اژدها پیادش کنم به خودش که میرسید دیگه فلاسک نداشتم بنظرت از اول بازیش کنم میارزه ؟

      0Thumb up 0Thumb down
      • first hunter گفت:

       منظورت اینه که از اول با یه سیو جدید شروع کنی یا دوباره بری با نیملس بجنگی ؟ اگه حالت اوله بنظرم نه چون اگه یه سرچ تو اینترنت بزنی میتونی محل استوس فلاسکارو گیر بیاری و فلاسکاتو زیاد کنی ولی اگه حالت دومه اره ارزششو داره همونجور که گفتم dragonslayer armor رو بکش بعد سپرشو بخر بعد برو سراغ نیملس
       زدن نیملس با ۸ تا فلاسک یه ذره سخته ولی نشدنی نیست اگه اون سپرو داشته باشی و حرکات نیملس رو خوب بشناسی و بدونی کی سپر بگیری و کی جاخالی بدی با همین ۸ تا فلاسک هم میشه زدش اگه خواستی میتونم اون ضربات نیملس رو که سپر جلوش فایده نداره رو توضیح بدم ولی خب اگه خودت چندبار بمیری و این حرکاتشو یاد بگیری بهتره

       0Thumb up 0Thumb down
 23. sherlock holmes گفت:

  داستان بازی های میازاکی رو اول باید بخونی بعد بازی کنی Wink

  2Thumb up 1Thumb down
 24. MS GAMER گفت:

  و باز هم مقاله ای زیبا و بدرد بخور از بهترین نویسنده ایران

  3Thumb up 19Thumb down
 25. ایدن گفت:

  من باهاش حرف نزدم Grin
  چه اشتباهی کردم Thinking
  مهم نیست. الان ۲ تا باس مونده یکی قوی ترین باس بازی یعنی Nameless King که باس فرعیه و یکی هم آخرین باس بازی یعنی soul of cinder Shy لامصبا خیلی قوین Grin
  ————————–
  نظرام همشون میره برای بررسی Really Pissed

  3Thumb up 1Thumb down
 26. درود بر همگی دوستای عزیزم. ببخشید من نبودم و مدت کمیه که اومدم داشتم به بن کردن اقای خود لایک به قول شما که نهایتا ۲ نفر هستن!!!!! می پرداختم. کلا شما اینها رو ندید بگیرید همیشه من میام خیلی زیبا میذارمشون کنار باز برن ایمیل و اکانت و .. بسازن بیان.
  هنوز متوجه نیستن که هیچ سایت ایرانی این مطلب فارسی رو قرار نداده و فقط گیمفا داره. وگرنه توی متن که اشاره شده منابع خارجی!!!!! اینها شناخته شده هستن برام و خیلی هم تلاش نکنن که جوابشونو بدم جون تنها کاری که حقشونه اینه که بن بشن و بس. من جواب رو به کاربرای سایتمون میدم.

  19Thumb up 14Thumb down
 27. Amir47 گفت:

  مرسی آقا سعید جالب بود این یارو رو تو dark souls خوب یادمه اون موقع هرچی باهاش حرف میزدم جواب نمی داد اعصابم خرد شد باهاش درگیر شدم خیلی هم قوی بود بعدا لولم بالا برگشتم کشتمش هیچ وقت اون claymore تو دستش رو یادم نمیره
  بازی های استاد میازاکی از جمله بازی هایی هستن که بعضی جاها واقعا به یه سرچ کوچیک و راهنما نیاز داره برا پیدا کردن مکان ها و npc های مخفی و … (البته نه راهنما برا کشتن باس ها و چیت زدن) مگر اینکه قشنگ متوجه منظور همه بشی و توضیحات آیتم ها رو هم با دقت بخونی
  بازم مرسی آقا سعید اگه یه مقاله کامل هم درباره داستان bloodborne و شخصیت هاش بنویسید ممنون میشم تو سایتا بعضی جاها شو خوندم واقعا اشک آدمو در میاره خیلی قشنگه

  1Thumb up 0Thumb down
  • درد بر شما امیر جان. لطف دارید.
   بله کاملا درسته باید همه چیز رو موبه موبخونی . باز هم گاهی راهنکا لازمه برای برخی موراد پیچیده رابطه شخصیت ها.

   2Thumb up 2Thumb down
  • EDWiN گفت:

   آقا امیر بازی های استاد میازاکی اگه توجه کنی تو گوشه های هر منطقه و یا هر npc داخل بازی یک سری راهنمایی هایی کرده و تمام Npc های مخفی و یا راه های مخفی و… بصورت یک معما داخل بازی هست و کسانی که به این چیزا توجه دارن و تمام معماهای بازی رو حل کردن بدون نیاز به راهنما به تمام جاهای مخفی بازی دسترسی پیدا کردن و کل داستان بازی رو شیر فهم شدن و بعدم خودشون راهنما ارائه دادن.
   یک مثال برای اینکه متوجه بشی آقای میازاکی همه جا راهنماهایی قرار داده مثال میزنم.
   مثال بلادبورن: همه ی ما میدونیم بازی بلاد بورن رو میشه به راحتی با دو پایان مختلف تمام کرد ولی با توجه به یک سری راهنمایی ها یک پایان سومی هم داره. پایان سوم چطور بهش برسیم؟ الان میگم
   من با رفیقم که داشتیم بازی میکردیم تو دانشکده ویلیامز یک برگه ای که مربوط به تحقیقات ویلیامز هست پیدا کردیم. چیزی که از بازی های میازاکی یاد گرفتم اینه که همیشه کنجکاوی تو بازی و سختی کشیدن تهش تورو به جایی میرسونه که متاسفانه خیلی از چیزا در نظر بقیه بی ارزش میان و توجهی بهش نمیکنن مثل یک نشونه یا نوشته. بیخیال میریم ادامه ماجرا: یک برگه از تحقیقات ویلیامز پیدا کردیم که درباره ی ۳ بندناف صحبت کرده بود. آیتم بند ناف که تو بازی پیدا میشه خیلیا فکر میکنن بدرد نمیخوره اما همونطور که گفتم کنجکاوی و سختی کشیدن تهش مارو یه جایی میرسونه. تو بازی چهار بند ناف میشه پیدا کرد. شما سه بند ناف پیدا کن و آخر بازی درخواست گرمن رو رد کن. آخرش ببین چی میشه
   بهترین پایان بازی Smile

   2Thumb up 0Thumb down
   • Amir47 گفت:

    کاملا درسته داداش اصلا چرا راه دور بری اسم خود اون آیتم تو bloodborne این بود one third of umbilical cord اگه قضیه great one ها و … رو بدونی راحت میشد حدس زد که با استفاده اونا این قدر قوی میشی که دیگه اونا نمی تونن حریفت بشن به هر حال میشه فهمید خودمم چند تا جای مخفی تو ds پیدا کردم ولی بعضی ها دشوارن یه کم مثلا اون نقاشی تو ds تو anor londo که هیچ کاری باهاش نمی شد کرد ولی وقتی یه ایتمی رو پیدا میکنی و بعدا برگردی ازش رد میشی
    آره داداش bloodborne رو پلات کردم اون پایان رو هم دیدم همه میگن پایان خوب بازی ه ولی به نظرم همون اولین پایان خیلی بهتر بود الکی دو تا باس اضافه هم نباید بکشی خخخخ

    1Thumb up 0Thumb down
    • EDWiN گفت:

     خب معمولا یک سری هستن که فقط دنبال تموم کردن بازی هستن که سابقه ی گیمری خودشونو درخشان کنن یک سری هم هستن که خیلی به داستان این چیزا اهمیت میدن.
     پایان اولش خب ضرری به ما نمیرسه اما تو داستان بازی فایده ای نداریم مثل خیلی از شکارچی های دیگه. اگر پایان اول مد نظرتون بود برید هرچی سکه تو بازی میبینید جمع کنید
     فایده ای نداره اما موقع از رویا بیدار میشید فایده داره.

     0Thumb up 0Thumb down
 28. Game_Shark گفت:

  این بازی خیلی حوصله میخاد
  دوستان اگه لایق بدونید به کانال ما سر بزنید
  روی ایدیم بالا کیلیک کنید

  0Thumb up 1Thumb down
 29. oskouie 4444 mori گفت:

  سلام خیلی ممنون اقای بابایی. من تو کدیدرال اف د دیپ از یه پلی داشتم رد میشدم که به یه قسمت دیگه میرفت که سیگوارد اومد و اون پل رفت پایین. در حالی که اصلا سراغ اون چاه نرفتم

  0Thumb up 0Thumb down
 30. mohamad 47 گفت:

  همچین مقاله ای باسه این بازی واقعا لازمه.یه ایتمایی رو من تو دارک سولز ۲ بره بار چهار یا پنجم که میرفتم پیدا میکردم.دارک یک که از اونم مخفی تر بود!!! خیلی ممنون سعید جان.

  1Thumb up 0Thumb down
 31. Master Chief 117 گفت:

  پایان سومو حتما توضیح بدید اون خیلی مهمه Smile خیلی دوست دارم راجعبه شخصیت لودث بدونم. Cool در هر صورت عالی
  _
  فقط یزره توضیح بدید دلیل اینکه بع یوهرم میگه دوست قدیمی چیه؟چه نسبتی باهم دارن یوهرم خیلی شبی مستر اف جاینت تو دارک دو هستD:

  1Thumb up 0Thumb down
 32. Hunter nightmare گفت:

  عالی بود Yes من بار اول کشتمش Razz

  1Thumb up 1Thumb down
 33. Alireza snake گفت:

  آقای بابایی مثل همیشه عالی بود ممنون
  راستی آقای بابایی میخواستم در مورد اون دزده ازتون بپرسم که وقتی میرفت irthyl of boreal valley غیب میشد و دیگه بر نمیگشت آیا مرده بود؟ راهی برای برگشتنشوجود داشت؟

  0Thumb up 0Thumb down
 34. HoseinDadak گفت:

  شرمنده بابت اسپم ، اما دوستان عزیز میدونن خط اصلی داستانی ویچر ۳ چندساعته؟؟؟!

  0Thumb up 0Thumb down
 35. head of demon گفت:

  آقای آقا بابایی به یه چیز انتقاد داشتم
  توی پست های مربوط به دارک سولز تا میتونید از خودتون تعریف میکنید همیشه، تعریف کردن از خود هیچ وقت فک نکنم جالب باشه
  در ضمن در منطقه کلیسا ( chatedral of the deep اگه اشتباه نکنم)
  علاوه بر باز کردن ۲ در آبی، برای پیدا کردن unbreakable patches, باید چند تا اهرم رو در همون منطقه داخل کلیسا که ۲غول هستن بکشید،تا مسیر رسیدن به patches باز بشه (این راهنمایی کاملتونه ؟
  در ضمن داستان این شخصیت رو اصلا توضیح ندادید Neutral
  این شخصیت با yhorm the gaint دوست صمیمی بوده در گذشته
  وقتی که yhorm شعله رو لمس میکنه، به محافظت از مردمانش میپردازه، اما کم کم حس میکنه که داره پلیدی وجودشو تسخیر میکنه
  واسه همین از دوستش (زیگوارد) تقاضا میکنه که به yhorm قول بده اگه روزی yhorm خبیث شد،زیگوارد اونو پیدا کنه و بکشه
  واسه همینه که زیگوارد از شما برای کمک به عملی کردن قولش،تشکر میکنه

  11Thumb up 1Thumb down
  • دوست عزیر من کی تعریف کردم؟!!!!!!!!!! چون گفتم روی این بازی شناخت دارم کاملا بهتون بر خورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی حالبه. شما ناراحت چی هستید الان؟
   دارم راهنما می نویسم دوست من نه بررسی داستانی دارک سولز ۳٫ شما گفتی داستان رو مرسی!!!
   در ضمن من گفتم برای پیدا کردن unbreakable patches چیکار کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من گفتم برای پیدا کردن سیگوارد چیکار کنید.

   4Thumb up 15Thumb down
   • head of demon گفت:

    خب عزیز من برای پیدا کردن زره زیگوارد نیاز به پیدا کردن پیدا کردن patches هست دیگه

    6Thumb up 1Thumb down
   • head of demon گفت:

    خط داستانی یعنی چی؟یعنی بدون توضیح راجبه داستان شخصیت،فقط نحوه رد کردن مراحلشو بگیم؟
    خب توی این (توضیحات کاملی ) که شما دارید میگید واسه پیدا کردن زره زیگوارد باید patches رو پیدا کرد، آیا patches دقیق میاد جلوی رومون تو بازی،که هیچ اشاره ای به پیدا کردنش نکردید؟
    پیشنهاد میکنم توی خط داستانی شخصیت ها به داستانشون هم بپردازین، سایت ign رو میتونید ترجمه کنید داستان شخصیت هارو خیلی خوب توضیح داده

    5Thumb up 0Thumb down
    • اون توی توضیحات مربوط به اون شخصیت کامل گفته میشه دوست عزیز که کلا خط ماموریت و دیدن و ندیدن پچ چطوریه. در مورد خط داستانی هم خط داستانی ماموریتشون و ارتباطش با شما هست نه این که با کی دوست یودن با کی شام خوردن!!!! شما توضیحاتت “کامل تره” لابد ؟!!!!!! موفق باشی دوست عزیز. شما این مقاله رو اشتباه گرفتی کلا.

     2Thumb up 7Thumb down
 36. Peter Parker گفت:

  سلام. من عضو جدید سایتم. ممنون آقای آقابابایی. مقاله هاتونو خیلی دوس دارم. قلمتون عالیه. فقط یه درخواست داشتم. اگه میشه یه سری مقالات بنویسین تحت عنوان همه چیز هایی که باید قبل از تجربه ی فلان بازی در نسل ۸ بدانید. مثلا همین سری سولز رو من تا حالا تجربه نکردم و متاسفانه رو ps4 فقط قسمت های ۲ و ۳ موجوده. یا مثلا گاد آو وار. یا ویچر. واقعا حیفم میاد بدون فهمیدن داستان بازی کنم. ممنون میشم اگه یه همچین مقاله هایی بنویسین.

  2Thumb up 1Thumb down
  • سلام به شما. خیلی ازتون ممنونم. خوش امد میگم ورودتون به سایت رو به عنوان سردبیر تحریریه.
   شما میتونید راخت از نسخه ۲ شروع کنید و حتی بهتره که از نسخه ۳ شرذوع کنید اصلا که راهش و قلقش دستتون بیاد. انشالله قطعا اگر بشه در برنامه جا داد این مقالات هم نوشته میشن. ما که هدف دیگه ای غیر از راضی کردن کاربرای عزیزمون نداریم.

   1Thumb up 0Thumb down
 37. ALONE MAN گفت:

  من تمام quest هاشو انجام دادم واقعا شخصیت جالبیه همش میگه hmmmmm و بعدش چرت میزنه Big Smile
  ممنون اقا سعید خیلی خوب بود

  1Thumb up 0Thumb down
 38. dimoomid گفت:

  دوست عزیز و فرهیخته جناب اقابابایی , تصور میکنم یک اشتباه تایپی صورت گرفته. Catarina لغت صحیح است که به سهو catania تایپ شده. چنین سبک مقاله هایی عالیه بخصوص برای کسانی که دنبال کسب تروفی پلاتینیوم هستند و همینطور عاشقان سولز. بشخصه لذت میبرم هر وقت شما در مورد بلادبورن و دارک سولز صحبت میکنید. هرچی باشه لذت وصف معشوق, عاشقان دانند !!…..

  1Thumb up 0Thumb down
  • درود بسیار فروان بر شما و. ممنونم از دقتتون. چقدر خوب شد که گفتید و درست کردم این اشتباه تایپی رو. خیلی ممنونم ازتون.
   خوشحالم که راضی هستید از این مفالات اختصاصی گیمفا و انشالله ادامه میدم براتون در زمنیه های مختلف این بازی. خیلی ممنون نظر لطف شماست.

   1Thumb up 1Thumb down
 39. raminx.x گفت:

  اول : چرا نظرات بنده میره برای تایید؟
  دوم : چند وکدام شخصیت ها رو به این صورت در نظر دارید قرار دهید؟

  0Thumb up 0Thumb down
  • گاهی اینطوری میشه دوست عزیز. من بیام تایید میکنم اگر رفت بررسی.
   دوم این که میخوام تقریبا همهشخصیت ها رو که خط داستانی دارن بنویسم. دو مورد بعدی sirris و orbeck هستند. اگر شخصیت خاصی رو میخواید بگید تا زودتر بذارم توی برنامه

   2Thumb up 0Thumb down
   • raminx.x گفت:

    خب ممنون از شما.
    ۱- لطفا چک کنید ببینید چرا کلیه نظرات بنده میره برای بررسی حتی یک نقطه خالی هم میره برای بررسی.
    ۲- شما باید چجوری قرار بدید که نسبت اول تا آخر خط داستانی هم حفظ بشه. بنده مدتی پیش چنین کاری رو در آپارات و با توجه به منبع یوتوب انجام دادم که میتونید از اون ویدیو ها هم در کنار کار تون استفاده کنید. به نظرم اول : Greirat of the Undead Settlement و بعد Hawkwood و… چون خیلی ها رو همون ابتدا نمیتونید انجام بدید و اکثرا هم ب متغیر هایی بسته اند.
    ممنون از شما.

    0Thumb up 0Thumb down
   • ramin#x#.x گفت:

    در کل ممنون و استفاده کردم خیلی کم پیش میاد کسی حوصله داشته باشه بازی های میازاکیسان رو بره چه برسه به کند و کاو توشون.

    0Thumb up 0Thumb down
   • ALONE MAN گفت:

    اقا سعید لطفا اگر میشه در مورد شخصیت های بلادبورن هم بنویسید البته اگر میتونید…. خیلی ممنون از توجهتون

    0Thumb up 0Thumb down
 40. King.Fayaz گفت:

  سلام داداش.
  جهت اطلاع بازی رو هک کردم soul رو بردم روی ۹۹۹۹۹۹۹۹۹ و لولم الان ۸۰۲ میباشد خخخخخخ گفتم دلتون بسوزه خخخخخ
  زنده باد هک و برنامه نویسی LOL Cool

  6Thumb up 12Thumb down
  • AliasgharKh گفت:

   دوست عزیز بگو چه کاری انجام دادی ما هم انجام بدیم Wink Heh ROTFL منم خودم برنامه نویس هستم ولی نه توی اینجور زمینه ها مثل بازی
   انقدر وقت گذاشتم سر جمع کردن سول که خسته شدم Sweat Sweat Hypnotized
   همچنین ممنونم از آقای آقابابایی بابت راهنمایی های کاملتون، انقدر بازی بخش های زیادی داره که نمیشه همشو تنهایی پیدا کرد یا همه خط داستانی هارو کامل فهمید و دنبال کرد

   1Thumb up 1Thumb down
 41. Masoud Hashemi گفت:

  سلام خسته نباشید ممنون از راهنمایی های دقیقتون سوالی داشتم در رابطه با unbreakable patches من درب هارو باز کردم هر سه اهرم رو هم کشیدم ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم نمیخوام پیدا کردنش بیافتم واسه دور دوم بازی همین اولی میخوام پیداش کنم..
  ی سوال دیگ در مورد Horace the hushed…واسه پایان سوم بازی یا همون ازدواج باید اونو کشت؟؟اگه باید کشتش تو کدوم منطقه س ؟؟
  تشکر میکنم از زحماتتون راهنمای جامع و خوبی بود.

  0Thumb up 0Thumb down
 42. Edward81 گفت:

  سلام خیلی ممنون بابت مقاله فقط من یه سوال داشتم اونم این بود که من می خوام از اون سانسور برم بالا ولی اصلا بالا نمی ره فقط میاد پایین ممنون می شم کمکم کنید

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت