تاریخ انتشار عنوان علمی‌تخیلی و جالب [Event[0 مشخص شد + تصاویر جدید

۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷

استودیوی مستقل آسلات سوسایتی، تاریخ انتشار عنوان علمی‌تخیلی، داستانی و جالب خود یعنی  [Event[0 را اعلام کرده و ضمن آن، تصاویر جدیدی به‌اشتراک گذاشته است که می‌توانید در ادامه از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

طبق گفته‌ی آسلات سوسایتی، این بازی در ۱۴ سپتامبر (۲۴ شهریور) برروی رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود و قادر خواهید بود تا آن را در استیم یا هامبل استور دریافت کنید، البته تا زمان انتشار باید کمی صبر را چاشنی کارتان کنید! علاوه‌بر اعلام تاریخ انتشار، این سازنده‌ی مستقل جزئیات نسبتا زیادی از بازی به‌اشتراک گذاشته و گفته است:

[Event[0 عنوانی است که اتفاقات آن در آینده رخ می‌دهد و از آثار A Space Odyssey، Solaris و Brave New World الهام گرفته و درباره‌ی ایجاد یک رابطه‌ی شخصی با ماشینی است که از زبان عادی انسان‌ها استفاده می‌کند. به‌عنوان یک بازیکن، شما تنها همراه و همدم هوش مصنوعی Kaizen هستید که با نوشتن پیام‌های مختلف از طریق پایانه‌های کامپیوتر در سراسر سفینه‌ای ویران‌شده با شما ارتباط برقرار می‌کند. این بازی دارای داستان چندلایه است که در آن، بازیکنان با Kaizen ارتباط برقرار می‌کنند، آزادانه در محیط سه‌بعدی بازی گشت می‌زنند، به جمع‌آوری اطلاعات می‌پردازند و معماهای بازی را حل می‌کنند. هر بازیکن بسته به مسیری که برای ارتباط با Kaizen انتخاب می‌کند، تجربه‌ای منحصربه‌فرد و متفاوت از گیم‌پلی خواهد داشت. Kazien چیزی است که می‌تواند بیش از ۲۰۰ میلیون خط دیالوگ تولید کند و همین موضوع، ویژگی‌های شخصیتی و پاسخ‌های مختلفی که توسط انسان ساخته می‌شوند را به‌نمایش می‌گذارد.

در هر رابطه، می‌تواند تشکر وحق‌شناسی، ناامیدی یا حسادت وجود داشته باشد، و Kaizen بسته به شرایط و حال و هوایی که دارد، به اتفاقات واکنش نشان می‌دهد و همیشه یکسان نیست. سفینه‌ی Nautilus، اساس هوش مصنوعی کامپیوتری است که با توجه به شرایط Kaizen، توسط صداهای مختلف به او واکنش نشان می‌دهد و باعث ارائه‌ی سرنخ‌های کوچک و باازش خواهد شود. توسط کار با ترس‌ها و نگرانی‌های مختلف، بازیکنان می‌توانند به کره‌ی زمین بازگردند – درحالی که تاریخ مرموز سفینه‌ای را رمزگشایی می‌کنند که در دهه‌ی ۱۹۸۰ میلادی شکل گرفته است.

[Event[0 توسط یونیتی انجین ۵ ساخته می‌شود و در گیمزکام هم حضور داشت. با توجه به اینکه باید با Kaizen در پایانه‌های کامپیوتر در سراسر فضاپیما توسط ارسال متن ارتباط برقرار کنیم، حتما شاهد دیالوگ‌های خوبی خواهیم بود و علاوه‌بر این، می‌توانیم به گشتن در این سفینه‌ی مرموز بازی با گرافیک و طراحی عالی‌اش بپردازیم. اکنون می‌توانید تصاویر جدید این عنوان را تماشا کنید.

    

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید