Inside هم‌اکنون قابل دریافت برروی پلی استیشن ۴ است

۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۸

Inside جدیدترین ساخته استودیوی پلی دد که پیش‌تر عنوان تحسین شده Limbo را ساخته بود، هم‌اکنون برای پلی استیشن ۴ عرضه شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

Inside در سال ۲۰۱۴ معرفی شد و سپس در ماه ژوئن ۲۰۱۶ برای ایکس‌باکس وان عرضه گشت. Inside یکی از تحسین شده ترین بازی‌های سال ۲۰۱۶ است که توانسته نمرات بسیار بالایی را از منتقدین دریافت کند. ابراهیم ثمرصفا از گیمفا با نقد این بازی به آن نمره ۹.۵ از ۱۰ را داد و درمورد آن چنین نوشت:

مدت زمان نسبتا زیادی بود که هیچ عنوانی نتوانسته بود به این اندازه شگفت زده‌ام کند و از پلی‌دد بخاطر خلق چنین اثری بی‌نهایت متشکرم. علاوه بر این کاملا مشخص است این جملات به هیچ عنوان حق این عنوان را ادا نمی‌کنند و تنها توصیه من این است که اگر تا کنون بازی را تجربه نکرده‌اید هر چه زودتر اقدام کنید و طعم دنیای تازه پلی دد را خودتان شخصا بچشید. همچنین تجربه Inside نه تنها به تمامی افرادی که از Limbo لذت بردند، بلکه به تمامی علاقه‌مندان سبک پلتفرمر و‌ تمامی گیمرهایی که به دنبال یک تجربه متفاوت و کمیاب هستند توصیه می‌شود. امیدوارم به اندازه من از دیدار مجدد با برزخ پلی دد خوشحال شوید.

Inside هم‌اکنون برروی ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ موجود است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید