بازی جدیدی به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه شد

۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۱

لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت همچنان در حال توسعه بوده و این بار نوبت به بازی Call of Duty 2 استودیوی اینفینیتی وارد رسیده است.

لری هرب (معروف به مِیجر نلسون) اعلام کرد که بازی Call of Duty 2 به برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت اضافه شده است. این بازی در سال ۲۰۰۵ برای کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شده بود.

این اولین بازی از سری بازی Call Of Duty نیست که به برنامه پشتیبانی از نسل قبل اضافه می‌شود، پیش از آن بازی Call of Duty: Black Ops در ماه می به این لیست اضافه شده بود. تقاضای زیادی برای اضافه شدن این سری بازی به این برنامه وجود دارد چراکه در لیست بازی‌های درخواستی این برنامه، از ۶ بازی ابتدایی، ۵ بازی مربوط به این سری بازی می‌باشد. در این لیست به ترتیب شاهد بازی‌های Call of Duty: Black Ops 2، سپس Skyrim و در ادامه آن شاهد بازی‌های Modern Warfare 2 ،Modern Warfare ،Modern Warfare 3 و Call of Duty: World at War می‌باشیم. گرچه حضور این بازی‌ها در این لیست هیچگونه ضمانتی برای ارائه آنها ایجاد نمی‌کند.

اگر هم اکنون بازی Call of Duty 2 را برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ دارا می‌باشید، این بازی بصورت خودکار به لیست بازی‌های ایکس‌باکس وان شما اضافه خواهد شد، در غیر اینصورت برای دریافت آن می‌بایست ۲۰ دلار پرداخت کنید. حجم این بازی براساس صفحه آن ۵٫۸۷ گیگابایت می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید