از کتاب هنری The Legend Of Zelda رونمایی شد

۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۵

The Legend of Zelda: Breath of the Wild در E3 2016، یکی از ستارگان بود و به‌عنوان بهترین بازی گیمزکام ۲۰۱۶ نیز برگزیده شد و جزو مورد انتظارترین عناوین ۲۰۱۷ بدون هیچ سوالی است. درحالی که تاریخ انتشار این بازی هنوز اعلام نشده، اما دارک‌هورس بوکز بازگشته تا کتاب دیگری با مضمون Legend of Zelda را به‌انتشار  رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

کتاب هنری ذکرشده، The Legend of Zelda: Art & Artifacts نام دارد و طبق لیستینگ وب‌سایت آمازون، قرار است تا در ۲۱ فوریه‌ی ۲۰۱۷ (۳ اسفند) منتشر شود. در توضیحات رسمی این کتاب گفته شده است:

The Legend of Zelda: Art & Artifacts دارای بیش از ۴۰۰ صفحه‌ تصاویر The Legend of Zelda در مجموع ۳۰ سال گذشته است که شامل تصاویر هنری نسخه‌ی Breath of the Wild می‌شود. تمامی این تصاویر شاهکار برروی ورق‌هایی باکیفیت و قالبی بزرگ چاپ شده‌اند، پس می‌توانید در جزئیات عکس‌ها قوطه‌ور شوید. این کتاب شامل قطعات نایاب تبلیغاتی، باکس‌آرت، راهنما، تصاویری از شخصیت‌ها و تصاویر دوبعدی جالب، مصاحبه با سازندگان و بسیار بسیار موارد دیگری می‌شود! در The Legend of Zelda: Art & Artifacts، تصاویر زیبا و محبوب شما از این فرنچایز جمع‌آوری شده‌اند و در این کتاب هاردکاور، شاهد محتویات کمیابی خواهیم بود که تاکنون ندیده‌‌اید.

تنها چیز عجیب و غریب این کتاب، این است که در لیستینگ آمازون، تعداد صفحاتش ۳۰۴ ذکر شده اما اگر توضیحات رسمی موجود در همین وب‌سایت را بخوانیم، تعداد صفحات ۴۰۰ ذکر شده‌اند و مشخص نیست که کدام‌شان درست هستند.

این کتاب هنری، به‌عنوان ادامه‌ی کتاب Hyrule Historia محسوب می‌شود که دارک‌هورس بوکز قبلا آن را در آمریکا منتشر کرده بود و Hyrule Historia، مجموعه‌ای فوق‌العاده را از ژاپن برای آمریکا به‌ارمغان آورد و امیدواریم که کتاب جدید Art and Artifacts هم از همان کیفیت برخوردار باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید