چرا مردم فکر می‌کنند که مدس میکلسن در بازی جدید هیدئو کوجیما حضور دارد؟

۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۲

آیا بازیگر فیلم‌های Casino Royale و Star Wars: Rogue One یعنی مدس میکلسن در بازی جدید هیدئو کوجیما حضور دارد؟ امروز مدرکی منتشر شد و گمانه زنی‌ها در مورد احتمال حضور این شخصیت در اولین بازی هیدئو کوجیما پس از ترک شرکت کونامی را بر سر زبان‌ها انداخت.

بازی Death Stranding اولین بازی آقای هیدئو کوجیما است که برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد و همچنان شاهد حواشی و اخبار داغی پیرامون آن هستیم.

اما قضیه از کجا شروع می‌شود. ابتدا آقای کوجیما تصویری را توییت کرد (حدود دو روز پیش) که در آن مردی که یک سوییشرت نارنجی کلاه دار خاکستری رنگ به تن دارد در یک استودیوی موشن کپچر دیده می‌شود. سپس یکی از کاربران اینستاگرام تصویری را از خود و مدس میکلسن منتشر نمود که سوییشرت مشابه تصویر هیدئو کوجیما را به تن داشته است.

موضوع زمانی جالب تر می‌شود که این فرد که با یوزر jmerskine1 در اینستاگرام فعالیت دارد اعلام کرد که در صحبت او با آقای میکلسن، او اعلام کرده است که در حال کار در یک پروژه ساخت بازی از یک سازنده ژاپنی قرار دارد. این کاربر اعلام داشت که آقای میکلسن در مورد اینکه این سازنده چه کسی می‌تواند باشد، بسیار مبهم صحبت می‌کرده است و برروی جملات خود دقت بکار می‌برده است.

فرض حضور آقای نیکسلن بدلیل آنکه یکی از بازیگران مورد علاقه هیدئو کوجیما است در بازی Death Stranding محتمل‌تر می‌شود. منبع این موضوع توییتی است که در ماه ژانویه سال ۲۰۱۵ توسط کوجیما ارسال و در آن اعلام نموده بود که بازیگر مورد علاقه‌اش میکلسن می‌باشد.

اکنون که این خبر را می‌خوانید باید گفت که حضور آقای میکلسون در بازی Death Stranding فعلاً یک شایعه است.
اگر این شایعه درست باشد او اولین فرد مشهور حاضر در بازی هیدئو کوجیما نخواهد بود، ستاره The Walking Dead یعنی آقای نورمن ریداس نیز در این بازی حاضر است.
بازی Death Stranding طی همایش سونی در نمایشگاه E3 امسال معرفی شد و بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ انتشار خواهد یافت اما نسخه رایانه‌های شخصی آن نیز در راه خواهد بود. این بازی سرشار از اسرار است و ما سوال‌های بسیاری در مورد آن در سر داریم. انتظار اجرای این بازی به این زودی‌‌ها وجود ندارد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید