پلی‌استیشن وی‌آر در مراکز خرید استرالیایی برای مدت محدودی قابل بازی خواهد بود

۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۲

پلی‌استیشن استرالیا و وست‌فیلد اعلام کرده‌اند که برنامه‌هایی برای به‌نمایش‌گذاشتن پلی‌استیشن وی‌آر دارند و می‌خواهند این هدست واقعیت مجازی را برای مشتاقانش برای مدتی محدود دردسترس قرار دهند. آن‌طور که اعلام شده و جزئیات بیشتری را در ادامه می‌خوانید، در تاریخ‌های مشخصی، پلی‌استیشن وی‌آر در مراکز خرید انتخاب‌شده‌ی وست‌فیلد قابل استفاده خواهد بود.

اگر جزو علاقه‌مندان پلی‌استیشن وی‌آر هستید و می‌خواهید تا به‌زودی در مراکز خرید استرالیای وست‌فیلد به بازی‌کردن با آن در دنیای واقعیت مجازی بپردازید، باید در این‌جا ثبت نام کنید و در زمان مقرر، برای شما که ثبت نام کرده‌اید ایمیلی جهت دعوت به فروشگاه و استفاده از این هدست فرستاده می‌شود. تاریخ‌ها و فروشگاه‌هایی که می‌توان در آن‌ها به استفاده از پلی‌استیشن وی‌آر پرداخت، شامل موارد زیر هستند:

  • وست‌فیلد ساوث‌لند (ایالت ویکتوریا) – ۲۰ و ۲۱ شهریور
  • وست‌فیلد ناکس (ایالت ویکتوریا) – ۲۷ و ۲۸ شهریور
  • وست‌فیلد بلکانن (سرزمین پایتختی استرالیا) – ۳ و ۴ مهر
  • وست‌فیلد پارامتا (ایالت نیو ساوث ولز) – ۱۷ و ۱۸ مهر
  • وست‌فیلد باندی (ایالت نیو ساوث ولز) – ۲۴ و ۲۵ مهر
  • وست‌فیلد چتس‌وود (ایالت نیو ساوث ولز) – ۱، ۲، ۸ و ۹ آبان
  • وست‌فیلد هورنزبای (ایالت نیو ساوث ولز) – ۲۲ و ۲۳ آبان
  • وست‌فیلد گاردن‌سیتی (ایالت کوئینزلند) – ۲۹ و ۳۰ آبان و ۶ و ۷ آذر

کسانی که در این طرح شرکت می‌کنند و به فروشگاه‌های ذکرشده برای امتحان‌کردن پلی‌استیشن وی‌آر می‌روند، قادر خواهند تا با پیروزی در مسابقه‌ای، این هدست واقعیت مجازی را به خانه‌های‌شان ببرند.

سونی قبلا برنامه‌ای مانند برنامه‌ی استرالیا را برای آمریکا اعلام کرده بود تا این هدست در بیش از ۳۰۰ مکان مختلف، دردسترس عموم قرار گیرد و آن‌ها امتحانش کنند. بازی‌های زیادی مانند Eve: Valkyrie، Headmaster، Battlezone و Superhypercube وجود دارند که می‌توانید دموی‌شان را توسط پلی‌استیشن وی‌آر تجربه کنید. این دسته از عناوین قابل بازی، تا قبل از عرضه‌ی رسمی پلی‌استیشن وی‌آر در ۱۳ اُکتبر (۲۲ مهر) گسترش می‌یابند و شاهد بازی‌های بیشتری خواهیم بود.

در E3 2016، ما قادر بودیم تا به تجربه‌ی بازی‌هایی نظیر Resident Evil 7، Farpoint و Psychonauts برروی پلی‌استیشن وی‌آر بپردازیم و به‌زودی شاهد از این دست عناوین بیشتری خواهیم بود. علاوه‌بر این‌ها، شرکت‌های مختلفی درباره‌ی بازی‌های واقعیت مجازی‌شان برروی این هدست حرف زده‌اند و اخیرا هم اسکوئر اینکس توضیحاتی از Final Fantasy 15 برروی پلی‌اسیتشن وی‌آر ارائه کرده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید