هدف گریزان بعدی Hitman مشخص شد

2 شهریور 1395 - 15:42

بالاخره هدف گریزان جدید Hitman مشخص شده و در ۲۶ اوت (۵ شهریور) و ساعت ۴:۳۰ نمایش داده خواهد شد و طبق معمول، ۷۲ ساعت برای نابودی‌اش وقت دارید و همچین یک فرصت برای کشتن آن. آی‌او اینترکتیو نسبت به این هدف گریزان کمی مرموز است و اطلاعات آن‌چنانی منتشر نکرده و به‌نظر می‌رسد که هکر باشد! در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

جوایز خاصی به کسانی که این هدف گریزان‌های Hitman را به‌قتل می‌رسانند، اهدا می‌شوند ولی این‌دفعه هنوز جزئیاتی به‌اشتراک گذاشته نشده است. در محاصبه‌ی اخیر گیم‌اسپات با طراح ارشد آنلاین Hitman، توربن الرت، وی درمورد چالش‌برانگیزتربودن هدف گریزان‌های آینده صبحت کرد و گفت:

ما می‌خواهیم تا حداقل دسته‌ی اول هدف گریزان‌ها تجربه‌ی آسان‌تری داشته باشند، زیرا باید شفاف‌سازی کنیم که انجام این مراحل غیرممکن نیست و این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است.

او ادامه داد:

آن‌‌ها سخت هستند، زیرا اگر کار اشتباهی انجام دهید و از راه اشتباه وارد عمل شوید، کارتان را تمام می‌کنند، اما کلا انجام این مراحل شدنی است. من فکر می‌کنم کا ما نیازمند آن هستیم تا این سختی را برای دسته‌ی بعدی نگه داریم، اما هرچه جلوتر می‌رویم، ما حساسیت و دشواری کار را افزایش خواهیم داد که نیاز به تکنیک بیشتری دارند.

چهارمین قسمت Hitman که Bangkok نام دارد، در ۱۶ اوت (۲۶ مرداد) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ عرضه شد. در این قسمت، مامور ۴۷ باید به هتلی لوکس نفوذ پیدا کند و به نابودی دو نفر بپردازد؛ اول، جوردن کراس که خواننده‌ی اصلی یک گروه مستقل به‌نام The Class است و بازیگر زن جوانی را در نیویورک و سال گذشته کشته است. بعد از آن، کن مورگان که دلال شرکت‌های بزرگ بوده و به پوشاندن مرگ این بازیگر کمک کرده است.  پولیس هم کارش را به‌اتمام رسانده و از دنبال‌کردن این موضوع دست کشیده که به همین دلیل، مامور ۴۷ وارد کار می‌شود.

قسمت‌های ۵ و ۶ عنوان Hitman، به‌ترتیب در آمریکا و ژاپن جریان خواهند داشت و هردوی‌شان تا قبل از پایان ۲۰۱۶ عرضه می‌شوند، گرچه تاریخ دقیقی مشخص نشده است. علاوه‌بر این‌ها، آی‌او اینترکتیو اعلام کرده که احتمالا Hitman دارای سه فصل خواهد بود.

CqeFXvXVYAA6Bzc

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید