تماشا کنید: نگاهی به بخش زامبی Rise of the Tomb Raider داشته باشید

۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۶

اسکوئر اینکس و ایکس‌باکس تریلر جدیدی برای نسخه ۲۰Year Celebration عنوان Rise of the Tomb Raider منتشر کرده‌اند. این تریلر برروی فصل Blood Ties تمرکز دارد که با همین نسخه در دسترس قرار می‌گیرد.

همان‌طور که قبلا اعلام شده بود، Blood Ties در خانه‌ای به نام Croft Manor جریان دارد. عموی Lara به دنبال مالکیت آنجا است بنابراین او باید در خانه به کاوش بپردازد تا مدرکی برای ثابت کردن به ارث بردن آن خانه پیدا کند. همچنین حالتی به نام Lara’s Nightmare (کابوس لارا) وجود دارد که وی برای حفاظت از خانه، باید با زامبی‌ها بجنگد.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

همان‌طور که گفته شد، Blood Ties به‌همراه نسخه Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration منتشر می‌شود که در ۱۱ اکتبر (سه‌شنبه ۲۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. پس از مدت زمان در نظر گرفته شده برای انحصاری زمانی بودن Rise of the Tomb Raider، این اولین باری است که بازی برروی پلی‌استیشن ۴ انتشار می‌یابد.

نسخه ۲۰ Year Celebration همچنین تمام محتوای دانلودی قبلی Rise of the Tomb Raider در کنار داشتن حالت Co-Op، پشتیبانی از پلی‌استیشن وی‌آر برروی پلی‌استیشن ۴، تجهیزات و لباس‌های بیشتری خواهد داشت که یکی از آن‌ها شامل ظاهر Lara در نسخه اول Tomb Raider می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از Rise of the Tomb Raider، نقد و بررسی گیمفا برای این بازی را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید