احتمال عرضه بازی Dragon Quest 11 برای کنسول نینتندو ان‌ایکس وجود دارد

۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱

ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد کنسول بعدی شرکت نینتندو یعنی ان‌ایکس در اختیار نداریم و تنها تعدادی از بازی‌هایی که برای آن انتشار خواهند یافت را می‌شناسیم و اینطور که بنظر می‌رسد بازی جدیدی برای آن تایید شده است.

یوجی هوری به عنوان خالق سری بازی Dragon Quest در صحبت با مجله Nintendo Dream که از طریق Gematsu ترجمه شده است اعلام کرد که بازی Dragon Quest 11 احتمال عرضه برای ان‌ایکس را خواهد داشت.

زمانیکه کارگردان بازی Super Smash Bros. یعنی ماساهیرو ساکارایی با آقای هوری در مورد عرضه عنوان در دست ساخت Dragon Quest برای پلی‌استیشن ۴ و همچنین هر دو کنسول شرکت نینتندو یعنی ۳دی‌اس و ان‌ایکس صحبت کرد. آقای هوری در پاسخ گفت:

درست است، سخت افزارهای مختلفی برای هر سیستم استفاده شده که موجب به چالش کشیده شدن ساخت بازی خواهد شد.

گرچه بنظر می‌رسد که عبارت بکار رفته یک تایید باشد اما باید به این موضوع توجه داشت که آقای هوری پیش از این نسخه مربوط به کنسول ان‌ایکس این بازی را در زمان رونمایی از Dragon Quest 11 معرفی نموده بود که بعد از انتشار آن خبر، شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرد که نسخه مربوط به کنسول اسرار آمیز شرکت نینتندو مورد توجه آنها قرار دارد و از ارائه اطلاعات بیشتر خودداری کرد. این موضوع شامل بازی Dragon Quest 10 نیز می‌شود.
فارغ از کنسول ان‌ایکس، آقای هوری در مورد نسخه مربوط به ۳دی‌اس این بازی اعلام کرد که گیم پلی آن شامل استایل ۲ و ۳بعدی خواهد بود.
بازی Dragon Quest 11 هنوز دارای تاریخ عرضه‌ای در غرب نمی‌باشد اما این بازی در تاریخ ۲۷ می سال ۲۰۱۷ (۶ خرداد ماه سال ۱۳۹۶) در ژاپن عرضه خواهد شد. کنسول نینتندو ان‌ایکس نیز قرار است که بصورت جهانی در ماه مارس سال ۲۰۱۷ انتشار یابد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید