امکان اجرای بازی Divinity: Original Sin 2 از طریق دسترسی زودهنگام محیا شد است

۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵

استودیوی لاریان اعلام نمود که بازی Divinity: Original Sin 2 که ادامه‌ای است بر بازی نقش آفرینی Divinity: Original Sin که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود از طریق دسترسی زود هنگام قابلیت اجرا چند هفته زودتر از زمان عرضه آن را خواهد داشت.

جزئیات زیادی در مورد این بازی همچنان نامعلوم هستند اما نسخه تمام نشده این بازی از طریق استیم در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور ماه) در دسترس قرار خواهد داشت. این نسخه از بازی شامل کمپین و حالت رقابتی آنلاین Arena بازی خواهد بود. قیمت این نسخه ۴۵ دلار می‌باشد مگر آنکه در کیک‌استارتر این بازی از جایگاه خوبی برخوردار بوده باشید و از آن حمایت کرده باشد، در اینصورت بزودی یک کد دسترسی دریافت خواهید کرد.
بازیکنانی که نسخه دسترسی زود هنگام این بازی را دریافت کنند با قابلیت‌های جدیدی برخورد خواهند داشت که شامل سیستم دیالوگ جدید، توسعه داستان بازی و سیستم موسیقی انطباق پذیر و … می‌شود.
بازی Divinity: Original Sin 2 تا پیش از پایان سال جاری میلادی انتشار خواهد یافت اما استودیوی لاریان هنوز تاریخ عرضه دقیقی را اعلام نکرده است. این بازی در کیک‌استارتر از حمایت خوبی برخوردار شد و بیش از ۲ میلیون دلار بدست آورد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید