گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2016 | نئوکور گیمز از پلی‌استیشن نئو و پراجکت اسکورپیو می‌گوید

۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۹

طی جلسه‌ای در گیمزکام ۲۰۱۶ که برروی Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr داشت، دیوید مارتا از نئوکور گیمز صحبت‌هایی راجع به پلی‌استیشن نئو و پراجکت اسکورپیوی سونی و مایکروسافت انجام داد و نظر خود را درباره‌ی‌شان به‌اشتراک گذاشت. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

پلی‌استیشن نئو و پراجکت اسکورپیو که کنسول‌های میان‌نسلی محسوب می‌شوند، بسیار حواشی زیادی به‌وجود آورده‌اند و سازندگان و ناشران مختلف اعم از الکترونیک آرتز هم نظرات‌شان را درباره‌ی آن‌ها به‌اشتراک گذاشته‌اند. حال نوبت به نئوکور گیمز و دیوید مارتا رسیده و وی درمورد این کنسول‌ها گفته است:

وقتی که تکنولوژی جدیدی ارائه می‌شود، ما قطعا بررسی‌اش می‌کنیم و به آن توجه داریم. برای مثال، نئو و اسکورپیو؛ ما این کنسول‌های جدید را بررسی می‌کنیم و خواهیم دید که می‌توانیم چه چیزی برروی آن‌ها ارائه کنیم، و ما می‌توانیم با سختی‌ها کار را به‌جلو ببریم و چیزی بهتر از آن‌چه مورد انتظار است ارائه دهیم، مثل کاری که با نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی‌مان و نسخه‌های کنسولی سه‌گانه‌ی Van Helsing کردیم.

همچنین از مارتا پرسیده شده که با این کنسول‌های جدید، شاهد کار اضافی خواهیم بود یا خیر و او توضیح داده است:

از یک طرف، شما کار بیشتری انجام می‌دهید، زیرا یک نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ می‌سازید و یک نسخه‌ی پلی‌استیشن نئو هم باید ارائه کنید. پس از طرفی، کار بیشتری وجود خواهد داشت و از طرفی دیگر، می‌توانیم با عملکرد بهتر و قدرت‌مندتری بازی کنیم.

 با توجه به نمایش Inquisitor – Martyr در گیمزکام، شاهد بازی خوبی هستیم و خیلی‌ها مشتاقند تا ببیند که کارکنان نئوکور گیمز چه چیزی را با این کنسول‌های جدید به‌ارمغان خواهند آورد و اصلا قصد چه کاری دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید