تماشا کنید: پلی‌استیشن ۴ اسلیم ظاهرا با انتشار این ویدیو تایید شد

۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۳

پس از موارد لو رفته عجیب و غریب از مدل اسلیم کنسول پلی‌استیشن ۴، حقیقی بودن آن ظاهرا با انتشار ویدیویی که در ادامه مشاهده می‌کنید تایید شده است.

سایت یوروگیمر طی گزارش خود اعلام کرد به خانه شخصی که ادعای خریداری پلی‌استیشن ۴ اسلیم را از طریق Gumtree (شعبه بریتانیایی Craigslist) نموده بود رفته‌اند و وجود این کنسول را تایید کردند. آن‌ها حتی یک ویدیو هم راجع به این موضوع انتشار دادند:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

این سایت همچنین تصویر جدیدی را هم از این کنسول منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

عکس‌های متعدد این کنسول در شب گذشته در انجمن نئوگف منتشر شد. آن‌ها ادعا می‌کردند که این تصاویر مربوط به کنسول دوباره طراحی شده پلی‌استیشن ۴ بوده که به‌طور قابل ملاحظه‌ای اندازه کوچک‌تری نسبت به مدل فعلی دارد. این کنسول شامل گوشه‌های گرد و نماد پلی‌استیشن در قسمت پایینی‌اش می‌شود.

این موضوع در ابتدا مشکوک به‌نظر می‌رسید اما روزنامه وال‌استریت گزارش کرد دو مدل جدید پلی‌استیشن ۴ در ماه سپتامبر (شهریور) معرفی خواهند شد. در گذشته ما باور داشتیم که سونی فقط قصد معرفی پلی‌استیشن نئو را در یک رویداد در اوایل ماه سپتامبر دارد. به نقل از یک منبع ناشناس، رونامه وال‌استریت گفته ساخت دو مدل جدید این کنسول بخشی از تلاش سونی برای نگه‌داری فروش خوب پلی‌استیشن ۴ بوده است.

در حالی که معرفی همزمان دو کنسول می‌تواند عجیب به‌نظر برسد، مایکروسافت دقیقا همین کار را در E3 سال جاری انجام داد. ایکس‌باکس وان اِس در اوایل ماه جاری منتشر شد و کنسول قدرت‌مندتر ایکس‌باکس اسکورپیو در سال آینده عرضه می‌شود. ایکس‌باکس وان اِس به مقدار کمی دارای افزایش سخت‌افزار به‌منظور پشتیبانی از HDR است گرچه این موضوع باعث شده برخی بازی‌ها در ایکس‌باکس وان اِس نسبت به مدل معمولی بهتر اجرا یابند. اینکه آیا مدل اسلیم پلی‌استیشن ۴ هم شامل افزایش قدرت سخت‌افزار می‌شود یا به‌طور ساده فقط یک مدل از نو طراحی شده پلی‌استیشن ۴ است را فعلا نمی‌دانیم و باید تا زمان معرفی صبور باشیم.

رویداد جدید سونی که احتمالا مکان رونمایی از دو کنسول جدید خواهد بود، در ۷ سپتامبر (چهارشنبه ۱۷ شهریور)، ساعت ۲:۳۰ بامداد برگزار خواهد شد.

1
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید