شایعه – Tekken 7 در فوریه‌ی ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد

۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۷

با اینکه نسخه‌ی آرکید Tekken 7 قبلا منتشر شده، اما دارندگان رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان مشتاقند تا آخرین و کامل‌ترین نسخه‌اش را هرچه زودتر تجربه کنند و طبق تاریخ احتمالی باندای نامکو، این بازی در اوایل ۲۰۱۷ منتشر می‌شود و شایعه‌ی جدید که حاکی از عرضه در فوریه‌ است، باعث می‌شود تا شک‌مان نسبت به آن به یقین تبدیل شود.

با توجه به گفته‌ی کاربر Flying Wonkey در توئیتر که از منابعی داخلی اطلاعات گرفته، Tekken 7 در آخرین هفته‌ی فوریه‌ی ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشت عرضه می‌شود. چون هیچ راهی برای بررسی این خبر نیست و واقعا نمی‌دانیم که صحت دارد یا خیر، باید آن را مانند خیلی از خبرهای دیگر، یک شایعه به حساب آوریم تا باندای نامکو خود رسما این موضوع را تایید کند.

چند ماه گذشته، تهیه‌‌کننده‌ی سری Tekken، کاتسوهیرو هارادا، درباره‌ی بازی‌های مبارزه‌ای صحبت کرد و راه موفقیت این عناوین جزو صحبت‌هایش بود. با توجه به صحبت‌های وی، بازی‌های در این ژانر زمانی موفق می‌شوند که در آن‌ها بهبود را شاهد باشیم، مانند کاری که Tekken 3 انجام داد و خط‌های داستان و شخصیت‌های منحصربه‌فردی را ارائه کرد. نسخه‌ی کامل‌تر و طبیعتا بهبودیافته‌ی Tekken 7، با نام Tekken 7: Fated Retribution قرار است تا در اوایل ۲۰۱۷ منتشر شود و اگر این شایعه درست باشد، فوریه تاریخ عرضه‌ی آن است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید