Battlefield 1 – آیا می‌‌توان قطار را در بخش چندنفره کنترل کرد؟

۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۵

بتای آزاد Battlefield 1 هفته آینده در دسترس قرار می‌گیرد و شاید شما نگران این باشید که آیا می‌توان قطار زرهی نقشه Sinai Desert را که در تریلر گیم‌پلی بازی هم وجود داشت کنترل کرد یا خیر.

دایس به عنوان سازنده بازی تایید کرد که قادر به انجام چنین کاری خواهید بود البته فقط می‌توانید برروی یک خط راه آهن حرکت کنید. سازندگان همچنین گفتند ۶ نفر می‌توانند به‌صورت همزمان در قطار باشند که راننده شامل یکی از آن‌ها می‌شود. قطار به عنوان وسیله نقلیه “Behemoth” در Battlefield 1 در نظر گرفته شده که یعنی مرگ‌بار و نیرومند است. بازی‌بازان می‌توانند هنگامی که قطار در حال حرکت قرار دارد، از وسایلی مانند سلاح برجک برای شلیک استفاده کنند و هر کس که در خط راه آهن گرفتار شود، احتمال زنده ماندنش کم است.

یکی از وسایل نقلیه Behemoth دیگر Battlefield 1، بالون زپلین است که آن هم قابل راندن خواهد بود. وسایل نقلیه Behemoth در Battlefield 1 بسیار قدرت‌مند هستند و اگر به‌درستی مورد استفاده قرار گیرند، می‌توانند وضعیت نبرد را تغییر دهند.

بازی‌بازان می‌توانند در بتای Battlefield 1 قطار را کنترل کنند که در نقشه Sinai Desert جریان دارد. در این بخش می‌توانید نمایش گیم‌پلی بخش چندنفره این نقشه را مشاهده کنید. لازم به‌ذکر است تمام نقشه‌های بخش چندنفره Battlefield 1 از آب‌وهوای پویا پشتیبانی خواهند کرد. با مطالعه این مطلب متوجه می‌شوید که تغییر آب‌وهوا در بخش چندنفره Battlefield 1 چگونه برروی گیم‌پلی تاثیر می‌گذارد.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

نسخه بتای آزاد Battlefield 1 در ۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از Battlefield 1، می‌توانید مطالب زیر را مطالعه کنید:

تنوع جزء اهداف مهم قرار دارد | با اطلاعات جدیدی از بخش داستانی Battlefield 1 همراه ما باشید

Battlefield 1 – جزئیاتی از تعداد مراحل، سلاح‌ها، نقشه‌ها و حالت‌های بخش چندنفره

Gamescom 2016| چرا دایس دوران گذشته را به سبک علمی-تخیلی در BF1 ترجیح داد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید